Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boncuklu, kum, modeli, takı

Kum Boncuklu Takı Modeli

Eski 10-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kum Boncuklu Takı Modeli

Kum Boncuklu Takı Modeli

Kum Boncuklu Takı Modeli

Malzemeler:
Yaklaşık 19 tane 4mm’ lik küp boncuk(Merkezlere koymak için)
Yaklaşık 38 tane 4mm’ lik yuvarlak boncuk
110′ lık kum boncuklar
12′ lik iğne
Uzun bir ip Bu çalışma bayağı ip gerektiriyor Çalışma bitmeden ip bitebilir dikkatli olun

Adım 1:
İlk olarak 6 tane kum boncuğu ipe geçirip bağlıyoruz İpin kuyruk kısmını yeterli uzunlukta bırakın ki, sonunda klips için yer kalsın Şekilde “Tail” yazan yer, ipin kuyruk kısmı demek oluyor

Adım 2:
6 kum boncuğu bağladıktan sonra, tekrar iğne yardımıyla geriye dönüp, 3 kum boncuktan geçirip iğnemizi çıkartıyoruz

Adım3:
9 kum boncuğu iğnemize geçiriyoruz Önceden bağlamış olduğumuz 6 kum boncuğun şekildeki gibi 2 kum boncuktan geçiriyoruz

Adım4:
Şekildeki gibi 2 kum boncuktan iğneyi geçirdikten sonra Merkez boncuğu(ortada büyük olanı) geçiriyoruz Sonra da şekildeki gibi üstteki 2 kum boncuktan iğneyi geçirin

Adım5:
Şekilde görüldüğü gibi Merkez boncuğun her bir yanında 3’er tane kum boncuk olacak şekilde ayarlayın

Adım6:
3 tane kum boncuğunu iğneye takın Şekildeki gibi diğer 3 kum boncuğun arasından geçirip çıkartın

Adım7:
İpimizi gergin tutarak, son eklenen 3 kum boncuktan aşağıya doğru şekilde görüldüğü gibi geçiriniz Bu şekilde istediğiniz uzunluğa göre Adım3 ile Adım7 arasındakileri tekrar ediniz

Adım8:
Sona geldiğinizde 5 kum boncuğu iğnemize geçiriyoruz Papatyanın yandaki 3 kum boncuğundan yukardan aşağıya doğru iğnemizi geçirip çıkartıyoruz Böylece klips için yerimizi ayarlamış olduk

Adım9:
Bu sefer yanda kalan 3 kum boncuktan iğnemizi aşağıdan yukarıya doğru geçiriyoruz Sonra, yukarıda kalan 3 kum boncuktan iğnemizi yine geçiriyoruz

Adım10:
Geçirmiş olduğunuz 3 kum boncuktan sonra, 3 veya 4 mmlik yuvarlak boncuğumuzu geçirip yanındaki 3 kum boncuktan çıkartıyoruz Her bir papatyamızın aralarını bu şekilde tamamlıyoruz

Adım11:
Şekilde görüldüğü gibi, yuvarlak boncukların tepeceklerini 5li kum boncukla saracağız

Adım12:
5’li tepeceğin şekildeki tümseğini yapmak için, ilk 2 kum boncuktan iğneyi geçirin 3üncü kum boncuğu atlayın ve son iki kum boncuktan iğneyi geçirin Bu şekilde kırmızı çizgiyi takip ederek devam edin

Sonunda ipimizi düğümleyip boncukların arasından geçirip ipinizi kaybedin Zevkinize uygun klipslerinizi takın

Alinti

Alıntı Yaparak Cevapla

Kum Boncuklu Takı Modeli

Eski 10-24-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Kum Boncuklu Takı Modeli

merhaba derencim ben örnekci sizinle konuşmak istiyorum msn veya tl hangisiyle olursa

Alıntı Yaparak Cevapla

Kum Boncuklu Takı Modeli

Eski 10-24-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Kum Boncuklu Takı Modeli

örnekçi Nickli Üyeden Alıntı

merhaba derencim ben örnekci sizinle konuşmak istiyorum msn veya tl hangisiyle olursa

Merhaba
Konuyla alakali sorularinizi konunun altina yazmaniz daha güzel olur,
sizinle ayni sorusu olan bir diger üyemiz olabilir
ve böylelikle cevaba ulasmis olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Kum Boncuklu Takı Modeli

Eski 10-24-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Kum Boncuklu Takı Modeli

örnekçi Nickli Üyeden Alıntı

Burası çöpçatanlık sitesi değil !

Googlede arkadaş arıyorum yazdınızda burasımı çıktı !

Tarafımdan süresiz BAN landınız!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Kum Boncuklu Takı Modeli

Eski 10-24-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Kum Boncuklu Takı Modeli

Kum Boncuklu Takı Modeli

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com