Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hakkında, telekinezi

Telekinezi Hakkında

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Telekinezi Hakkında

Merhaba arkadaşlar

ben bir haftadır bu telekinezi hakkında yazılar okuyorum ve iyice merak salmış durumdayıminternette videodan başka adam gibi yazı bulmakta zorlanıyordumbu olay hakkında bir site veya ders tarzında bir kaynak bulsam diye dua ediyordum adetatam o sırada bugün gündüz bu siteyi buldum gezerken ve sabahtan beri sitede yazıları okuyorumara ara kalkıp psi wheeli deniyorumyanlız benim bir problemim var yeni olduğum için midir nedir anlayamadım bir türlü başarılı olmuş durumda değilimyani geçen gün bikaç tur döndürdüm ama hani hava akımımı var yada elimmi deydi diyerekten döndüğüne inanamadım açıkcası benim döndürdüğüme inanamadımokadar çok inanmak istiyorumki bugün bu sitedeki yazıları okudukdan sonra inancım dahada kuvvetlendi ve yeniden denemelere başladımkağıt önümde duruyor şuanda ama her baktığımda sadece kıpırdama oluyorodada hava akımımı var ne var bir türlü anlayamadım her baktığımda kağıt kıpırdıyor ama dönmüyorbugün gündüz yarım tur denecek kadar az bir dönüş yaptırdımdaha sonra gittim kaşık aldım elime onda denedim bükme olayınıhani bazı arkadaşlar psi wheeli yapamıyorum ama kaşık bükebiliyorum demişbende de aynı problemmi var diye düşünerek gittim kaşık da denedim ondada yaptımmı yapmadımmı tam emin olamadımbiraz eğildi gibi ama işte yeni olduğum için heralde tam emin olamıyorumpara deneyinide denedim ama onda hiçbir etki yapamadımgerçekten ben bu olayı çok yapmak istiyorumbu forumda yapan arkadaş çok var sanırım yazıları okurken çok sayıda kişi yaptım diye yazmışbende bu yazıları okudukdan sonra inancım dahada arttı ve daha çok yapmak geliştirmek istiyorumsizlerde bana yardımcı olmanızı istiyorumumarım bunu başarmamda bana yardımcı olursunuzben bu zamana kadar doğru düzgün hiç forum sitesine takılmamıştımilgili çekmiyordu forum siteleri ama bu telekinezi beceri isteğimdenmidir nedir bu forumdan çıkasım gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlarşimdiden teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com