Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kırdı, nefes, rekor

Nefes Rekor Kırdı!!!

Eski 10-20-2009   #1
delishhhh

Nefes Rekor Kırdı!!!

Nefes rekor kırdı

Nefes filmi, üç günde toplam 334 bin 215 izleyiciyle rekor kırdı

Vizyona gireli 3 gün olmasına rağmen dolduran sinemaseverler Nefes filmine büyük ilgi gösterdi

Irak sınırında görevli 40 askerin destansı öyküsünün anlatıldığı Nefes filmi 3’üncü günüde 334 bin 215 izleyici rakamına ulaştı Nefes böylelikle bu yaz gösterime giren filmler arasında hafta sonu en iyi açılış yapan film rekorunu kırarak büyük bir başarıya imza attı

Güneydoğu'da yaşanan terörün anlatıldığı film, gerçeklere dayanması ve çarpıcı sahneleriyle dikkatleri çoktan üzerine çekti bile Şimdiden sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta fragmanları milyonlarca kişi tarafından izlendi Çekimleri iki yılda tamamlanan filmde ünlü bir isme yer verilmezken, konservatuvar mezunu 40 genç oyunu, Nefes'in oyuncu kadrosunu oluşturdu

kesinlikle herkesin izlemesini tavsiye ediyorum izlediğim filmler arasında en etkileyici gerçekçi ve derinden yaralayan bir filmdi arkadaşlar mutlaka bu filmi kaçırmayın ve böyle yapımların çoğalması için lütfen sinemada izleyip destek verin

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Nefes Rekor Kırdı!!!

Eski 10-20-2009   #2
[KAPLAN]

Uzun zamandır vakit bulup sinemaya gidemiyorum, ancak bu filmi bir şekilde vakit ayırıp izlemek istiyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-24-2009   #3
delishhhh

İnsanın tüylerini diken diken eden bir film izleyince bana hak vereceksiniz sevgili kaplan
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2009   #4
VANDETTA

Normalde yeni gelen filmleri netten izlerim ama bu filmi sırf destek olmak için sinemada izliyecem

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com