Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altın, balıkesirde, banka, borsadan, değiştirecek, demiyor, döviz, emekli, havasını, İstanbul’un, kazandırıyor, müdürü, para, paraya, yetiştiriyor

Emekli Banka Müdürü Paraya Para Demiyor, Altın, Döviz ve Borsadan çok Kazandırıyor! Balıkesir'de Yetiştiriyor İstanbul’un Havasını Değiştirecek

Eski 3 Saat Önce   #1
Şengül Şirin

Emekli Banka Müdürü Paraya Para Demiyor, Altın, Döviz ve Borsadan çok Kazandırıyor! Balıkesir'de Yetiştiriyor İstanbul’un Havasını Değiştirecek

Emekli banka müdürü paraya para demiyor, altın, döviz ve borsadan çok kazandırıyor! Balıkesir'de yetiştiriyor İstanbul’un havasını değiştirecek

Burhaniye ilçesinde, 74 yaşındaki emekli banka müdürü Yunus Göç 16 yıl önce fıstık çamı yetiştiriciliğine başlarken, ürettiği fidanlar da İstanbul’a göndermeye devam ediyor
İHA

İstanbul’dan gelerek Burhaniye’ye yerleşen Yunus Göç, yıllık üretimi ile Orman idaresinden sonra en büyük fıstıkçamı üreticisi oldu 16 yıl boyunca işini büyüten Göç, üretim kapasitesini yıllık 80 bin çam fidanına ulaştırdı

Lübnan ve Irak’a da ihracat yapan Göç, üretiminin çoğunu da İstanbul’a gönderiyor Göç, bankacılık, altın, döviz ve borsa işinden sonra böyle bir işe girdiğini için mutlu olduğunu söyledi

Yunus Göç, dün de saksılarda yer alan bin 500 fıstıkçamı fidanını İstanbul’a gönderdi İşini severek yaptığını anlatan Yunus Göç, “ Bu gün hayatımın en önemli günlerinden birisini yaşıyorum

Şöyle ki, bankacılık, altın, döviz ve borsa işlerinden sonra böyle bir işe atıldığım için çok mutluyum Bunları üreterek hem sağlığımı sıhhatimi koruyorum

Hem de ülkeme çok büyük katkı sunduğuma inanıyorum Şu gördüğümüz çamlar İstanbul’a gidiyor Bu ağaçlar, İstanbul da taş ocaklarında yıkılan bozulan doğayı yeniden yeşillendirecek

İstanbul’un hava kalitesini değiştirecek kadar önemli bu ağaçlar O yüzden, gerçekten çok emek çekmeme rağmen bu işi yaptığım için çok mutluyum Herkese de tavsiye ederim” dedi

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com