Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alkışla, gülüşlerinle

Gülüşlerinle Alkışla Beni

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gülüşlerinle Alkışla Beni

Gülüşlerinle Alkışla Beni - Gülüşlerinle Alkışla Beni Hikayesi

Bir aşkın bitişi, bir nehrin kuruyuşuna benzermiş Ben senin, o nehri kuruttuğun satırlarından geldim sevgili

Satırlarından geldim birkaç saat önce

Uzun zamandır okumadığım ve özlediğim satırlarındanSessizliğin fazlasıyla konuşkandı Beni bir zamanlar anladığına inandığım satırlarından geldim, yürekli sevginden

Gülüşlerim sende kaldı demiştim, doğruymuş Seni okurken birden gülmeye başladım Tekrardan yanıma almak istedim, size ihtiyacım var dedim, gelmediler Ve ben senin, gülüşlerimi alıkoyan satırlarından geldim Görüyorsun işte, sadece ben sevmemişim seni Bana ait her bir güzellik seni seçti, senin yanında kaldı

Bana sadece ben kaldım

Artık biliyorum, belki de seni kimsenin çözmesini ve tanımasını istemedin diye, o kapalı kutu gibi kapattığın yüreğini kimse anlamasın diye bıraktın beni

Sen aşk adamısın, sen her mevsim aşık olmalısın, bu yüzden, daha fazla yakınlaşmak adına korktun Birine tekrardan yakın olmaktanBu yüzden bana bir ayrılık hediye ettin, beni bana bıraktın, sen sana kaldın

Ben senin, sana kalan satırlarından geldim sevgili Sadece sana ait olan satırlarından

Biliyor musun, hiçbir zaman çözmeye çalışmamıştım seni

Konuşmalarının arasına sıkıştırdığın cümleleri aldım sadece senden Her görüşmemizde “benden yana hiçbir zaman kuşkun ve korkun olmasın” diye başlayan cümlelerini aldım

Belki de sen başından beri biliyordun sevgili, kısa bir zaman sonra çekip gideceğiniBenden sana inanmamı istiyordun ama biliyordun Herkes biliyorduBir ben bilmiyordum

Dile kolaydı, insanlara kolaydı, sana kolaydı, bir bana kolay değildi sevgili

Ben senin, bütün bunları bilen ama unutan satırlarından geldim Beni her gün biraz daha geleceğimize hazırlayan ama o gelecekten sinsice uzaklaşan satırlarından Böylesi bir bitiş yakışmamıştı bize, sana

İşte bu yüzden ben senin, bu bitişe yakışmayan veda satırlarından geldim sevgili

Yalancı bir bahardayız Bense bu yalancı baharda, yalancı gülüşler dağıtıyorum etrafa ve gariptir hiç umut kalmadığı halde gelme ihtimalini hesaplıyorum, kağıt kaleme gerek duymadan Gözlerimi kapatınca kurduğum hayaller rotasını şaşırdı zaten sevgili Olur olmadık zamanlarda, olur olmadık bir şekilde karşıma çıkıp, geldim diyebilme ihtimalini düşünüyorum

Ben senin, bir nehir gibi bana akabilme olasılığına düştüm Bir aşkın bitişi, bir nehrin kuruyuşuna benzermiş

Ben senin, o nehri kuruttuğun satırlarından geldim sevgili

Gülüşlerinle alkışla beni, yeterÇünkü seni sevdiğimi bilen ve bilecek olan satırlarından geldim

Şimdi de seni, dahası bizi, o satırlarda bırakarak gidiyorum

Ama sen ne olur, ne olur gülüşlerinle alkışla beni

Çünkü ben seni yürekten sevmiş olduğumu bilen satırlarından geldim!

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com