Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlamak, kadinlari

Kadinlari Anlamak

Eski 08-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kadinlari Anlamak

Adamin biri California'da bir kumsalda yururken ayagi eski bir lambaya takilmis, adam lambayi kumlarin icinden cikarmis Dalgasina Belki cin cikar" deyip ovalamis lambayi, harbi harbi cin cikmis
Adam cok sasirmis, cin baslamis konusmaya "Tamam, tamam Beni lambadan kurtardin vs "
- "Bu, bu ay icinde dorduncu cikarilisim ve bu isten sikilmaya basladim bu yuzden 3 dilegi unut Sadece 1 dilek hakkin var!"
Adam oturmus ve bir sure dusunmus ve "Her zaman Hawaii'ye gitmek istedim ama ucaktan korkarim ve deniz beni cok tutarBenim icin Hawaii'ye bir kopru yap boylece arabayla oraya gidebileyim" demis
Cin gulmus ve
- "Bu imkansiz Bu isin lojistigini dusun! Koprunun ayaklari nasil Pasifik'in dibine ulasabilir? Ne kadar beton gerektigini, ne kadar celik gerektigini dusun Hayir, baska bir dilek dusun" demis
Adam tamam demis ve gercekten guzel bir dilek dusunmeye baslamis En sonunda,
- "Dort kere evlendim ve bosandim Butun karilarim her zaman duyarsiz oldugumu ve onunla ilgilenmedigimi soylerdi Bu yuzden, kadinlari anlayabilmeyi diliyorum Nasil hissettiklerini ve neden agladiklarini, bir sey soylemedikleri zaman gercekten ne istediklerinionlari nasil gercekten mutlu edebilecegimi bilmek istiyorum"
Cin cevap vermis:
- "Köprü iki seritli mi olsun dört seritli mi !!!"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com