Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > İç Anadolu Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağaçören, aksaray, atatürk, bilgileri, ilköğretim, okulu

Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Ağaçören Aksaray

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Ağaçören Aksaray

Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1958 yılında Panlı ( ilçenin 1989 dan önceki ismi ) İlkokulu adında 5 derslikli olarak eğitim-öğretime başlamıştır 1970/1971 yılında Panlı Eski İlkokulu adını almıGtır 1983/1984 eğitim öğretim yılından itibaren Ağaçören İlkokulu olarak adı değiştirilmiGtir 1990/1991 eğitim öğretim yılında adı Atatürk İlkokulu olarak bir kez daha değişmiştir Yeni binanın yapılması ve zorunlu 8 yıllık eğitime geçilmesi ile 1998/1999 eğitim öğretim yılında Atatürk İlköğretim Okulu adını almıştır

Okulumuz 3 katlı, iki girişi olan 24 derslikli, 1 konferans salonu, 2 laboratuar ve sınıf laboratuar uygulaması yapılan bir okuldur

Okulumuz taGıma merkezli olup, altı tane köyümüz ( Güzelöz, Yeni gabanlı, Sarıağıl, Kütüklü, Sarıhasanlı ve Göllü) taGınmaktadır

Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Ağaçören
Okulun Telefonu: (382) 331 20 51
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Vali Emir Durmaz Cad
Okulun Web Adresi: http://agacorenataturkmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: agacorenataturk@hotmailcom
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com