Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kelimeyi, sihirli

Bu Sihirli Kelimeyi Siz!!!!

Eski 09-03-2008   #1
bonsoir
Icon1861

Bu Sihirli Kelimeyi Siz!!!!

Bu Sihirli Kelimeyi Siz Söyleyebiliyormusunuz!!!!!!!

24 yaşındaydı Okulun en başarılı öğrencisiydiÖyle çok iş teklifi almıştı ki; hayatının başarılı ve zengin bir iş adamı olarak geçirmesi garantiydiKendisini herkesten üstün görürdü Kimseyi beğenmezdiArkadaşları çok kırıcı olduğundan yakınırlardı hep,AŞK onun için ayak bağıydıBirini sevmenin düşüncesi bile itici gelirdi

Bir sabah kendini kötü hissetti,soluğu hemen doktorda aldıTest üstüne test yapıldı ve teşhis konuldu:KANSER Dr"sadece birkaç aylık ömrünüz var"dediğine inanamadı Oysa neler bekliyordu hayattan

Eve kapandı ,kimseyle görüşmüyorduBir gün Tv seyrederken bir söz dikkatini çektiFilmde bir kadın kendisini terkeden eşine "En büyük mutsuzluk sevgisiz bir hayat sürmektir,bundan daha kötüsü de bu dünyadan sevdiklerine "SENİ SEVİYORUM" demeden gitmektir"diyorduTv yi kapattı ve düşündü bu güne kadar hiç kimseye "seni Seviyorum" dememişti ve bunun için çok az zamanı kalmıştı ki Fırladı yatağından ,banyo ya koştu, günlerdir kesmediği sakalını kesti güzel bir duş aldıEn güzel kıyafetlerini giydi,dışarı çıktı,önce okuluna gittiDersin ortasında sınıfa girince hem öğretmeni hem arkadaşları şaşırdılar

İzin istedi öğretmeninden,birkaç şey söylemek için "Yıllarca sizinle birlikteydik! Ama ben hiç birinizle yakın olmadımÇoğunuzu kırdım,aşağıladımLütfen beni bağışlayınSizi SeviyorummSizi çok ama çok seviyorum"Okuldan çıktığında öylesine rahatlamıştı ki kendisi bile şaşırdıDemek ki bu kadar kolaydıDemek bu kadar sihirliydi o"seni seviyorum"!!!!sözüYeniden eve döndüAnnesi ,babası ve kerdeşleri onu çok merak etmişlerdi"Neredeydin"diye sorduklarında "sevginin kucağındaydım" cevabını verdiBabasına ,annesine ve kardeşlerine tek tek sarılıp onlarca kez "sizi seviyorum ""dediSonra kağıdı kalemi aldı eline ve şunları yazdı"""İnsanlara [Seni seviyorum] demek için ölümü beklemenize gerek yok;şimdi,hemen şimdi başlayabilirsinizBaşlayın ki ,hayatınız güzelleşip zenginleşsinHem şimdi başlamazsanız bir daha söyleme fırsatı hiç olmayabilir"Ertesi gün onu zor bir görev bekliyorduBu yazdıklarını o kısacık sürede bulabildiği her adrese gönderecektiYatağına uzandı ve acılarına rağmen hayatında hiç böylesine huzurlu uykuya dalmadı bu güne kadar

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Bu Sihirli Kelimeyi Siz!!!!

Eski 09-03-2008   #2
gothicc_girll26

inanmıormm yha çok anLamLıydı [seni sewiyorum] diyebiLmk qerçktn bi shrLi sözcük oLsa qerek
tşkLr(

işde bn o zor oLanı yasıyorum şimdiLerde

|__tak jiLeti dudaqına öp beni şahdamarımdan__|
'seLin_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-10-2008   #3
perisu_1907

çok gsl bi hikayeee
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com