Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başinda, bekliyorum, beri, bilgisayarin, cevap, dan, hepse, lütfen, sabah, soruma, verirmisiniz

Lütfen Soruma Cevap Verirmisiniz Sabah 9 Dan Beri Bilgisayarin Başinda Bekliyorum Hepse...

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lütfen Soruma Cevap Verirmisiniz Sabah 9 Dan Beri Bilgisayarin Başinda Bekliyorum Hepse...

LÜTFEN SORUMA CEVAP VERİRMİSİNİZ SABAH 9 DAN BERİ BİLGİSAYARIN BAŞINDA BEKLİYORUM HEPSERA RAPORUNDA TANI OLARAK KARACİĞER SİROZU-KARACİĞER TRANSPLANTASYON ADAYI (HBV DNA 36274) DİYE AÇIK BİR ŞEKİLDE BELİRTMİŞ PEKİ HBV DNA NEGATİF DİYE BİR İBARENİN OLMASI GEREKİRMİ İLLA NEGATİF YAZMASI GEREKİYORMU RAPARDA

14

Hastaya ilk defa antiviral tedavisi başlanmış ise aşağıdaki kriterler raporda aranmaktadır
5) Kronik hepatit-B de:
6 aydan daha uzun süredir ALT düzeyinin 2 katından yüksek, HBV DNA seviyesi HBe Ag pozitif olanlarda 105 kopya/ml ve daha yüksek, HBe Ag negatif olanlarda 104 kopya/ml ve daha yüksek olması koşuluyla biyopsi şartı aranmaksızın çocuk veya erişkin gastroenteroloji veya enfeksiyon hastalıkları uzman hekimleri tarafından düzenlenen ilaç kullanım raporuna dayanılarak bu uzman hekimler veya iç hastalıkları uzman hekimleri tarafından reçete edilmesi halinde antivirallerin bedeli ödenir

Kaynak: istanbulsgkgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com