Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
keçinin

Keçinin Biri!!!

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Keçinin Biri!!!

Adamın birinin bi keçisi varmişBu keçinin çiftleşme zamanı gelmiş tabi adamda istiyor bunu yavrusu olsun sütü olsun diyeAdam keçiyi bindiriyor el arabasına götürüyor bi tekenin yanına neyse teke işi bitiriyor adam da teke sahibine 50 YTL bayılıyorPeki ben bunun hamile olup olmadığını nasil anliyacagim diyorAdam sabah bakarsın eger yerde yatiyorsa hamiledir yatmiyorsa degildir diyorNeyse sabah oluyor adam bakiyor keçi ayakta atiyor gene el arabasına bindiriyor götürüyor tekenin yanına teke gene işi bitiriyor adam veriyor tabi 50 YTL yi ertesi sabah gene ayni derken bu 3-4 kere tekrar ediyor bi sabah adam hanıma hanım sen bak yeter artık ben dayanamiyorum diyorhanım geliyor
ADAM:Hanım yatiyor mu keçi diyor?
HANIM:Hayır!!
ADAMeki ayakta mı diyor?
HANIM:Hayır!!!
ADAM:Ne yapiyor peki diyor?
HANIM:El arabasina binmiş seni bekliyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com