Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
emektar

Emektar--

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Emektar--

Emektar
Adamın biri sabah uyanınca o gün 90 yaşında olduğunu hatırlamış Yavaş yavaş yataktan kalkarken gözü ayaklarına ilişmiş "sevgili ayaklarım" demiş, "Bugün 90 yaşına girdik Bu kadar sene beni istediğim yere götürdüğünüz, bu yaşıma sizinle girdiğim için bahtiyarım, sizlere çok teşekkür ederim, nice seneler dilerim"
Sonra dizlerine dikkat etmiş "Sevgili dizlerim, bugün 90 yaşına girdik Bu kadar sene beni taşıdınız,"bükül" dedim büküldünüz, çömel dedim çömeldiniz, bu yaşıma sizinle girdiğim için şükür ediyorum Sizlere çok teşekkür ederim, nice seneler dilerim"
Sonra gözü biraz daha yukarı kaymış "Eee emektar" demiş "Eğer sende yaşasaydın bu günümüzü birlikte kutlayacaktık"

Sinekler
Dokuz yaşındaki oğlan °°°°°° elinde raket, gözünü pencere camına konmuş çiftleşmekte olan sineklere dikmis
- "Anneee!!" diye cağırmış "Sineklerin erkeği olur mu?"
Anne bu masum sorudan kuskulanmadığı için "Olur yavrum" cevabını verince, oğlan sorusunu ikilemiş
- "Peki sineğin dişisi olur mu?"
Kadın o zaman soruların çetrefilli bir yere gideceğini sezip, yan çizmiş
- "Olmaz evladım"
Oğlan aradığı cevapları alınca elindeki raketi hırsla sineklerin üzerine yapıştırmış
"İbneler!"

Haremağasının İntikamı
Ahmed sarayın hizmetkarlarından biri Yıllardır Kraliçeyi görür ve onun göğüslerine hayran olurmuş Artık bir saplantı halini almış Kraliçenin göğüslerine dokunmak, öpmek Tüm cesaretini toplayıp haremağasına açılmış
"Bana sultanın memelerini koklat Ömür boyu biriktirdiğim bin altın senin" demiş Harem ağasının aklı yatmıs bu karlı işe
Kenar mahallelerde tanıdığı bir simyacı, büyücü karşımı bir kadın varmış Ona gidip bir losyon hazırlatmış ve bu losyonu, sultanın o gün banyodan sonra giyeceği korsaya iyice sürmüş Sultan çıplak tenine korsayı takınca, losyon etkisini hemen göstermiş Memeleri yangın yeri gibi yanmaya başlamış Saray doktorları merhemlerle, ilaçlarla çare bulamamışlar Sultan acıdan, kaşıntıdan, yanmadan ölecek Harem ağası ortaya çıkmış ve padişaha "Saray hizmetkarlarından Ahmet, derdinize derman olabilir Onun salyası, herşeye iyi geliyor Tek çare, Ahmed'in dili Kraliçemizi ancak o kurtarır, eğer izin verirseniz" demiş Padişah çaresiz çağırmış Ahmed'i hareme Ahmed bir saate yakın sultanla yalnız kalıp muradına ermiş Ne var ki söz verdiği halde 1000 altını harem ağasına vermeye yanaşmamış "Bu olayı açıklarsan ikimizin de kellesi gider Bunu göze alamazsın Hadi bakalım, çek arabanı" demiş, haremağasına Çok kızmış harem ağası Öyle kızmış ki Ertesi gün aynı yakıcı losyonu padişahın, banyodan sonra giyeceği donuna iki kat sürmüş

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com