Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Pratik Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
katlanır, tişört

Tişört Nasıl Katlanır?

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tişört Nasıl Katlanır?

kolay tişört katlama,
tişört katlama sanatı,

Kıyafetleri yıkadıktan sonra onları ütülemek, katlamak ve yerleştirmek ölüm gibidir Kıyafetlerinizi katlarken daha pratik ve hızlı yöntemlerden yardım almak ve kolayca tişörtleri katlamak istiyorsanız sizlere bazı tavsiyelerimiz var

Bir tişörtü, sırt kısmını göreceğiniz şekilde düz bir zemine yatırıp, yanlarından (bedeneninize göre) hemen hemen 3-4 parmak katlayın bunu yaparken kol kısımlarının düzenli olmasına dikkat edin lütfen İkinci aşama, tişörtünüz bu haldeyken ikiye katlayın Üzerinde herhangi bir baskı olmayan düz tişörtleriniz için bu sıralamayla katlanmış bir tişört sorun olmayacaktır İşin güzel yanı baskılı tişörtleriniz içinde endişelenmeye gerek yok çünkü tahmin ediyorum ki tişörtünüzün baskısı kat yerlerine denk gelmiyordur Bunu siz de gözlemleyebilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com