Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bursu, hacı, sabancı, vakfı, ömer

Hacı Ömer Sabancı Vakfı Bursu

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

: Sabancı Grubu bünyesinde 1974 yılında kurulan Vakıf, kurulduğu yıldan bu yana 33 bin öğrenciye burs veriyor Vakıf her ay 1300 öğrenciye 260 TL burs ödemesi yapıyor Burs müracaatları 15 Eylül ile 15 Ekim tarihleri arasında değerlendiriliyor Burs verilecek öğrenciler mülakatlar sonucu belirleniyor
Sabancı Vakfı Bursları başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilere verilmekte olup, karşılıksız ve öğrenciye bir mecburi hizmet ya da geri ödeme yükümlülüğü getirmiyor Burslar, Ekim-Haziran arasında 9 ay süresince öğrencinin banka hesabına havale ediliyor Sabancı Vakfı 2009-2010 ders yılından başlayarak uygulamaya koyduğu Sabancı Vakfı-Vista Bursu ile burs programına her yıl 380 yeni öğrenci ekliyor Vakfın verdiği burslarla ilgili detaylı bilgiye wwwsabancivakfiorg adresinden ulaşılabilir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com