Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
faili, meçhul, ölüyüm

Faili Meçhul Bir Ölüyüm

Eski 08-16-2009   #1
LAST BREATH

Faili Meçhul Bir Ölüyüm

Yaşam denilen zımbırtıyla uğraşmaktan bıktım Ne beni anlayan kulak ,ne beni gören göz, ne sesime ses katan bir yankı var Sesim yankısını yitirmiş, bedenim kokusunu Artık kimseyi istemiyorum Kafese kilitlenmiş esir gibi yerimde dolaşıp durmaktan bıktım

Şimdiye kadar başım hep dik gezdim ,ağlamak yerine susmayı tercih ettim Ta ki o ana kadar Ta ki ailemin bana güvenmediğini duyduğum o ana kadar Lafın gelişi sevmek sözde sevmek, ama yürekten sevmemenin ne olduğunu gördüğüm o ana kadarmış İşte o an gözlerim yavaş yavaş ıslandı Yüreğimin yamaları yeniden açıldı İstemedim bunları ben istemedim
Çivinin tahtaya açtığı yaralar gibi kalbimin yaralanmasını ben hiç istemedim Of o kadar o kadar çoktu ki üzerime yağan kurşunlar O kadar kan almıştı ki canımdan O kadar çoktu ki canımdan can alanlar

Kırık vazomun parçaları kayboldu Kimse onları bulamadı Uhuyu yüzlerine gözlerine bulaştırdılar Kimse birleştiremedi Kimse ama kimse başka bir yol düşünmedi Off offf benim de ailem vardı oysa Arkadaşlarım, dostlarım, inandıklarım uğuna nice sıkıntılar çektiğim inançlarım vardı bir zamanlar Yaşam da hedef bildiğim, hedef bulduğum ilkeler ve ideallerden örtülü bir yol vardı Ne zaman başladı bu yabancılaşma İlk hangi noktadan sızdı bedenime ?Sonra yavaş yavaş tüm vücuduma nasıl ziyaret etti? Hiç mi anlamadım? Oysa erken teşhis hayat kurtarır, Kangrene dönüşmüş bir yara kanıyor içimde Tedavi edemiyor hiç bir ilaç Ve sonunda olan oldu Bir cinayet melodisi çaldı Dedektifler parmak izlerinin kime ait olduğunu anlayamamıştı O kadar çoktu ki cinayetimin failleri Üstlenen olmadı cinayetimi Sahip çıkan da Cesedimi teşhis etmek için morga çağrılanlar tanımadıklarını söylediler O soğuk yüzlü cesedimi timsah gözyaşları bile dökemeden ardımdan arkalarını dönüp gitmişlerdi koşarak Yüzleşmeye cesaretleri var mıydı ki ne benimle ne de kendileriyle Muhasebe yapılacak vicdanlarıda yoktu onların Kendilerince verilecek hesapları da

Ben ise ;
Gözleri açık soğuk cesedimle ve buz kesmiş yüreğimle manşetlerdeyim artık
Herkesin biraz faili olduğu meçhul bir cinayet olarak

!!!

alıntı

Ben olsam ne, olmasam ne ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Faili Meçhul Bir Ölüyüm

Eski 08-16-2009   #2
gülgüzeli

Cevap : Faili Meçhul Bir Ölüyüm

Çivinin tahtaya açtığı yaralar gibi kalbimin yaralanmasını ben hiç istemedim Of o kadar o kadar çoktu ki üzerime yağan kurşunlar O kadar kan almıştı ki canımdan
O kadar çoktu ki canımdan can alanlar

Teşekkürler:(

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com