Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yardımm

Yardımm

Eski 07-25-2009   #1
izmirlihuso
Icon1861

Yardımm

arkadaşlar orıte rn-3500 model web kameram var kurulum cd sini kaybettim ve bilgisayarıma kuramıyorumm cd olmadann kurabilirmiyimm nette bir proğramı varmı eğer varsa nasıl kuracağımm kuruluşu ile birlikte proğramı bulurmusunuz
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Yardımm

Eski 07-25-2009   #2
sudenaz

Bölüm yetkilileri olsaydı eminim daha iyi yardımcı olabilirlerdi size ama küçük bir araştırmaylada internetten driverını indirebilirsinizGoogle'a orıte rn-3500 model driver yazdığınız takdirde ilk linkde gerekli bilgiyi bulabilirsinizLink veremiyorum yasak olduğunu düşündüğümden dolayı
Kolay gelsin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2009   #3
mgk_42

Alıntı:
izmirlihuso tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaşlar orıte rn-3500 model web kameram var kurulum cd sini kaybettim ve bilgisayarıma kuramıyorumm cd olmadann kurabilirmiyimm nette bir proğramı varmı eğer varsa nasıl kuracağımm kuruluşu ile birlikte proğramı bulurmusunuz

BU İNŞ İŞİNİ GÖRÜR

SELÇUK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ

2001 NİSSAN PRİMERAM
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2009   #4
izmirlihuso

çok sağolun SİZZ çok iyisiniz
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com