Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baharimda, gülüme

Son Baharimda Gülüme

Eski 07-07-2009   #1
sudenaz

Son Baharimda Gülüme

Aşkım mademki sen benim bebeyimsin sana masal anlatayım ama öyle bir masalki bu tek sana ayit başkası dinlemediİnsan nedirki zaten herşey bir var bir yok kalan beynimiz ruhumuz iste oda senin Ne kadar hızlı girdin hayatıma her boşluğum doldu her eksiyim tamam oldu bebeyim aşkım seni düşünürken bile icim yanıyor görmeye nasıl dayanıcam ellerini tutarsam nasıl yapıcamda tutuşmuyacağım aşkım neyse uzatmıyım masalını daha dogrusu masalımı anlatıyım

Bir varmış bir yokmuş bir kuş yaşarmış kafeste o kafeste doğmuş büyümüş o sahibini sahibide onu çoook severmiş en güzel şarkılarını söylermiş kuş çok neşeli ötermiş gün boyu Bir gün sahibi pikniye giderken onuda yanına almış ayağına bir ip baglamış kaçmasın diye salmış kuş uçmuş bir dala konmuş bakmışki yeri burası gün boyu kuşları böcekleri dinlemiş ormanı koklamış derken akşam olmuş sahibi ipi çekmiş kuşu koymuş kafese sonra eve Sadece bir günde anlamış kuş yerinin orası olduğunu bir daha ötmemis yememiş

Bende son baharımda bir günde anladım yerimin yanın olduğunu ama son bahar işte be songülüm sana kavuşmayı umarken sarardım düşücem tut beni bırakma kader işte kader be gülüm

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Son Baharimda Gülüme

Eski 07-07-2009   #2
Cloud

Güzeldi sudenaz teşekkürler

Eski 07-07-2009   #3
sudenaz

Rica ederim Sevgili Cloud:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com