Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ile, ilgili, mutluluk, nelerdir, sloganlar

Mutluluk İle İlgili Sloganlar Nelerdir? Mutluluk İle İlgili Sloganlar Nedir?

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evimi bir parti sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsam; bir çok arkadaşım var demektir

· Faturalarımı ödeyebiliyorsam; bir işim var demektir

· Pantolonum biraz sıkıyorsa; aç kalmıyorum demektir

· Gölgem beni izliyorsa; güneş ışığını görüyorum demektir

· Otobüsten indiğim yerden işyerime yolu çok uzun buluyorsam; yürüyebiliyorum demektir

· Hükümet hakkında eleştiri yapabiliyor ve bu eleştirileri başkalarından da duyabiliyorsam; konuşma özgürlüğümüz var demektir

· Otobüs beklerken yanımdaki adam anahtarıyla oynuyor ve ben bu sesten rahatsız oluyorsam; duyuyorum demektir

· Camları silmem, çatıyı onarmam gerekiyorsa; bir evim var demektir

· Doğal gaz faturam yüklü geliyorsa; ısınıyorum demektir

· Yığınla yıkanacak ve ütülenecek çamaşırlarım varsa; yığınla giyeceğim var demektir

· Çalar saatim sabahın köründe çalıyorsa; yaşıyorum demektir

· Akşamları kendimi yorgun hissediyorsan ve bacaklarım ağrıyorsa; o gün üretici olmuşum demektir

· VE TÜM BUNLARIN FARKINA VARABİLİYORSAM ; MUTLUYUM DEMEKTİR

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Mutluluk İle İlgili Sloganlar Nelerdir? Mutluluk İle İlgili Sloganlar Nedir?

Eski 11-17-2012   #2
Kayıtsız

Cevap : Mutluluk İle İlgili Sloganlar Nelerdir? Mutluluk İle İlgili Sloganlar Nedir?

baska yokmu ?
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com