Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gişe, güneşi, gördüm, kapalı

Güneşi Gördüm Kapalı Gişe!

Eski 03-13-2009   #1
su perisi

Güneşi Gördüm Kapalı Gişe!

Güneşi Gördüm 350 kopya ile 750 sinema salonunda vizyona girdi Film kapalı gişe oynuyor

Sinema seyircisinin büyük merakla beklediği Güneşi Gördüm 350 kopya ile 750 sinema salonunda vizyona girdi Altı ülkede çekilen ve son yıllarda Türkiye'de gösterime giren en iyi yapım olarak gösterilen Güneşi Gördüm vizyona girer girmez seyirciyi sarsmaya başladı İlk gösterim günü kapalı gişe oynayarak sinemaların önünde uzun kuyruklar oluşmasına neden olan filmin bitiminde salonlardan alkış sesleri yükseliyor Çocuklara ve umuda adanan Güneşi Gördüm filminin finalinde izleyici, filmi yapan Mahsun Kırmızıgül ve ekibini ayakta alkışlıyor

Türkiye'nin en büyükleri arasında yer alan Mars ve AFM sinemalarının yetkilileri bu durum karşısında şaşkınlıklarını dile getiriyor Sosyal konuları işleyerek, Türkiye'nin sorunlarını film yaparak ilklere imza atan senarist, yönetmen Mahsun Kırmızıgül'ün filmi ilk gün rakamlarına bakıldığında rekor bir seyirciyle buluşacağa benziyor Türkiye'deki 25 yıllık terör sorununu ele alarak, ayrımcılığa ve ötekileştirmeye karşı barışın ve umudun önemini vurgulayan filmin dev oyuncu kadrosunun oyunculuğu da sinema seyircisinden tam not aldı

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Güneşi Gördüm Kapalı Gişe!

Eski 03-13-2009   #2
Şengül Şirin

Cevap : Güneşi Gördüm Kapalı Gişe!

Ben Mahsunun filmlerini izlemem
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com