Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alışma, sevgili

Alışma Bana Sevgili, Alışma...

Eski 07-27-2008   #1
sudenaz
icon110

Alışma Bana Sevgili, Alışma...

Kelimelerin büyüsü kayboluyor sanki yavaş yavaş Öncelerde tek bir kelimem yeterken yüreğine akmama, şimdilerde ise bir dizi kelime yetmiyor ruhuna dokunmama Oysa ki, aşktan öte bir duyguyla bağlıyım ben sana

Hani 'öyle alıştım ki sana, benden bir parça oldun sanki' demiştin bana Alışma sevgili, sakın alışma bana Alışkanlık önce heyecanı unutturur sonra ardından sıradanlık gelir çarçabuk En sonda aşk yüreğinden çıkar gider ne olduğunu anlamadan Alışma bu yüzden bana, ne olur alışma Aşkımı yüreğinden çıkarma

Her an elinden kayıverecek bir kum tanesi olduğumu düşün En ufak bir rüzgarda uçuverecek, bir yağmur damlasıyla akıp gidecek bir kum tanesi Önce yüreğinde sakla o kum tanesini Kimseler görmesin Hani derler ya 'aşkımıza nazar değmesin' Görmesin kimse beni yüreğinde, sonra da yüreğinde unut beni Yaşarım orda sessiz, kimsesiz Ama alıştım deme bana, hayatında olmama alışma sevgili, çünkü ben bir kum tanesiyim senin elinde

Sana şimdilerde sadece yüreğim demek istiyorum sevgili Sana yüreğim demek istiyorum Öyle büyük ki benim yüreğim Şairin de dediği gibi 'seni yüreğim kadar seviyorum'

Sana 'yüreğim' demek istiyorum, çünkü her atışında bana yaşadığımı hissettirendir yüreğim
Sana 'yüreğim' demek istiyorum, çünkü en değerli varlığım, yaşama nedenimdir yüreğim

Bir kum tanesiyim benürkek, narin, kırılgan öfkesi rüzgarla birleşince yüzünü acıtan bir kum tanesi Yüreği başka bedende atan, sevgisi dünyalar kadar olan Yok yok dünyalar kadar değil, ne güzel de demiş ya şair 'seni yüreğim kadar seviyorum'

Binlerce kum tanesi içinde bir kum tanesiyim sadece
Sana aşık, sana deli
Bırak seveyim seni zamansızlıklar içinde
Elinden kaymama izin verme 'yüreğim'
Sana alışmama da

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Alışma Bana Sevgili, Alışma...

Eski 07-27-2008   #2
KRDNZ

Her an elinden kayıverecek bir kum tanesi olduğumu düşün En ufak bir rüzgarda uçuverecek, bir yağmur damlasıyla akıp gidecek bir kum tanesi Önce yüreğinde sakla o kum tanesini Kimseler görmesin Hani derler ya 'aşkımıza nazar değmesin' Görmesin kimse beni yüreğinde, sonra da yüreğinde unut beni Yaşarım orda sessiz, kimsesiz Ama alıştım deme bana, hayatında olmama alışma sevgili, çünkü ben bir kum tanesiyim senin elindeyattara61yattara61yattara61
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2008   #3
meLankoLik_asaLet

Sana şimdilerde sadece yüreğim demek istiyorum sevgili Sana yüreğim demek istiyorum Öyle büyük ki benim yüreğim Şairin de dediği gibi 'seni yüreğim kadar seviyorum'

Sana 'yüreğim' demek istiyorum, çünkü her atışında bana yaşadığımı hissettirendir yüreğim
Sana 'yüreğim' demek istiyorum, çünkü en değerli varlığım, yaşama nedenimdir yüreğim

emeğine sağlık cnm bnm ağlattın beni

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2008   #4
sudenaz

ağlama bitanem üzme benide dayanamama ğlayan olursa valla bende ağlarım ona göre
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2008   #5
gothicc_girll26

emeqine salık cnm yha )=

işde bn o zor oLanı yasıyorum şimdiLerde

|__tak jiLeti dudaqına öp beni şahdamarımdan__|
'seLin_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2008   #6
sudenaz

tşk ederim selincim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2008   #7
gothicc_girll26

rica ederim tatLım(:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-28-2008   #8
cansel

teşşekürler güzeldi

worapsow
adige

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-28-2008   #9
sudenaz

ben tşk ederim=)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com