Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
giresun, ilköğretim, merkez, okulu, sayca

Sayca İlköğretim Okulu Merkez Giresun

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sayca İlköğretim Okulu Merkez Giresun

Sayca İlköğretim Okulu Hakkında - Sayca İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sayca İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Sayca İlköğretim Okulu Resimleri

Sayca İlköğretim Okulu Giresun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sayca İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sayca İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sayca İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Sayca İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: SAYCA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Sayca llköğretim Okulu Giresun

Telefon Numarası: 4542832253
Faks Numarası: 4542832253
Okulumuz 1969 yılında "Sayca Orta Okulu" olarak, çevreden kiralanan, dükkanlardan bozma sınıflarda ilk olarak eğitim-öğretime başlamıştır

1987 yılında; Telat HAKYEMEZ, Hasan EREN, Murat EREN, Ali EKER, Cevat ÜMİT, Celal EREN, İdris YAĞMUR, Sadullah EREN, Şenel SARI, Murat YAYLA, Ahmet ÖZTÜRK, Ahmet GÜLER, Hüseyin DURAN önderliğinde kurulan "Sayca Orta Okulu Yaptırma ve Yaşatma Derneği" tarafından Su Basmanı Seviyesine kadar temeli atılmıştır ve kalan kısmı Devlet tarafından yaptırılmıştır

1996 yılında Sayca, Çukurköy, Akköy, Uzgara, Hisargeriş, Burhaniye, Lapa, Sıvacı köylerindeki okulların kapatılmasıyla bu bölgelerin Taşıma Merkezi Okulu olmuştur

1997 yılında İlköğretimin 8 yıla çıkarılmasıyla "Sayca İlköğretim Okulu" adını almıştırKurucu Müdürü o tarihten beri halen müdürlük görevini sürdüren Zafer IŞIK'tır2009-2010 Eğitim Öğretim yılında 1 Müdür,1 Müdür Yardımcısı,19 Öğretmen,1 Yardımcı Hizmetli,2 Geçiçi hizmetli,90 kız 83 erkek 173 öğrencisi ile Eğitim Öğretime devam etmektedirOkul bünyesinde bu mevcut dahilinde kayıtlı 26 öğrencisi ile faaliyet gösteren bir de Okul Öncesi Sınıfı bulunmaktadır

mebgovtr/

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com