Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hasan, ilköğretim, kırali, okulu, sürmene, tahsin, trabzon

Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu Sürmene Trabzon

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu Sürmene Trabzon

Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu Hakkında - Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu Tanıtımı - Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu Resimleri

Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu Trabzon Sürmene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: HASAN TAHSİN KIRALİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Orta Mah Sahil Cad No:39

Telefon Numarası: 4627461841
Faks Numarası: 4627461841

Kurumun Misyonu :

Öğrencilerimizin öğrenmeyi öğrenmesi,yeteneklerini keşfedipgeliştirmekAtatürk inkilaplarını benimseterek Atatürk sevgisi kazandırmak ve demokrasınin ilkelerine uygun olarak hakkını arama ve başkalarının hakkına saygı duyma,milli ve evrensel kültür değerlerini tanıyarak bilimseldüşünebilen ve çok yönlü gelişmelerini sağlayabilmeköğrencilerimizi hayata ve bir üst öğrenime hazırlamak için buradayız

Kurumun Vizyonu:

Türk Milli eğitiminin genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda gelişen ve değişen ihtiyaçlara göre,öğrencilerimizin dünyadaki emsalleri ile yarışabilen,ülkemizin ve çevremizin gelişmesine katkı sağlayabilen bilgiye ulaşmada çağımızın teknolojik gelişmelerinden faydalanabilen,her zaman yenilikçi ve değişimden yana olabilen evrensel,kültürel ve ahlaki değerlere sahip,okuyan,soran sorgulayan sevgi ve saygı ile birbirine bağlı,her zaman daha iyisini yapma gayreti içinde olan bireyler yetiştirebilmek için buradayız

Kaynak : trabzonmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com