Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
albay, altındağ, ankara, ibrahim, ilköğretim, karaoğlanoğlu, okulu, şehit

Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Altındağ Ankara

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Altındağ Ankara

Standart Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Standart Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Standart Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Standart Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu İletişim

VİZYON
Öğrencisini bir bütün olarak gören, her öğrencinin gelişimsel süreçlerini göz önünde bulundurarak çocuğa çocuk, ergene ergen, veliye yetişkin gibi davranan, öğrencisini sorumluluk bilincine ulaşmış kişiler olarak yetiştirmeyi amaç edinmiş Gelişmiş bir kurum kültürüne sahip eğitim kadrosuyla topluma uyum sağlamış ve toplumun gelişmişlik düzeyine katkıda bulunabilecek ahlak kurallarına sahip bireyler yetiştirmek

MİSYON

*Okulumuzda öğretim süreçlerini kullanarak öğrencilerimizde istendik davranış değişiklikleri meydana getirmek
*Öğrencilerimizi kişisel gelişimini tamamlamış bireyler olarak yetiştirmek
*Öğrencilerimizi Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında öğrenmeyi öğrenmiş, bilgisini toplumsal yaşamda kullanabilen, değişime ve gelişime ayak uydurabilen bireyler olarak yetiştirmek
*Eğitsel ve mesleki performansına ayrıca kişiler arası iletişim becerilerine özenilen bir eğitim kurumu olmak

OKUL KODU
386195
OKUL MÜDÜRÜ
Sait AYDIN
TELEFON
348 98 50
FAKS
353 81 13
E-POSTA
386195@mebgovtr
WEB ADRESİ
saikaraoglanogluioomebk12tr
ADRES
Yıldıztepe Mah 143Sk No:36
Hasköy/Altındağ

İL ve İLÇE MERKEZİNE UZAKLIK
İL MERKEZİNE UZAKLIK
Kızılay'a 9 Km, Ulus'a 5 Km
İLÇE MERKEZİNE UZAKLIK
5 Km

kaynak:webrehberibiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com