Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atatürkedip, bayat, bilgileri, ilköğretim, kırkağaç, manisa, okulu

Atatürk-Edip Bayat İlköğretim Okulu Bilgileri Kırkağaç Manisa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Atatürk-Edip Bayat İlköğretim Okulu Bilgileri Kırkağaç Manisa

Atatürk Edip Bayat İlköğretim Okulu Hakkında - Atatürk Edip Bayat İlköğretim Okulu Tanıtım - Atatürk Edip Bayat İlköğretim Okulu Resimleri - Atatürk Edip Bayat İlköğretim Okulu İletişim

Atatürk-Edip Bayat İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1964 yılında eğitim öğretime başlayan Edip Bayat İlkokulu ile 1975 yılında açılan Kırkağaç Eczacı Engin Ümmetoğlu Lisesi orta okul kısmının birleşmesi ile Gazi İlköğretim Okulu adıyla 04/10/1993 yılında Manisa Valisi Necati ÇETİNKAYA tarafından eğitim öğretime açılmıştırOkulun adı 04/02/1999 tarihinde Edip Bayat ilkokulu için 1964 yılında arsa bağışlayan Edip BAYAT anısına Atatürk-Edip Bayat İlköğretim Okulu olarak değişmiştir

Okulumuz 3 idareci, 45 öğretmen, 3 yardımcı personeli ile toplam 39 sınıflı 3 ayrı binada eğitim öğretim faaliyetini sürdürmektedirOkulumuzda 2000 yılında Dünya bankası 1 faz kapsamında 15 bilgisayarlı bilgi teknolojisi sınıfı kurulmuştur Soba ile ısıtılan okulumuz 2000 yılında okul veli işbirliği ile koruma derneği tarafından kaloriferli hale getirilmiştir2 yılda tamamlanan kalorifer 2002 yılında faaliyete geçmiştirİlçenin öğretmen ve öğrenci sayısı bakımından en büyük ilköğretim okulu durundadır Başarılı öğrencilerin yetiştirilmesinde de ön sıralardadır

Atatürk-Edip Bayat İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Kırkağaç
Okulun Telefonu: (236) 588 12 50
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwataturkedipbayatmebk12t r/
Okulun E-Posta Adresi: 345583@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Atatürk-Edip Bayat İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com