Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
amiroğlu, bilgileri, denizli, ilköğretim, merkez, okulu, şemikler

Şemikler Amiroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şemikler Amiroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

Şemikler Amiroğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Şemikler Amiroğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Şemikler Amiroğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Şemikler Amiroğlu İlköğretim Okulu İletişim

Şemikler Amiroğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

2000 yılında Amiroğlu Şirketler Grubu adına Salih AKİLİLİ,Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü,Denizli Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü ve Denizli Valiliği arasında imzalan Protokol gereği 9232 metrekarelik alanın 242785 metrekaresi okul binasına ayrılmış olup 2001 yılında bodrum,zemin,1,2, ve 3kat olmak üzere 18 derslikli olarak temeli atılmıştırbinanın yerleşim yüzölçümü 48557 metrekaredir

Kaba inşaatı hayırsever tarafından yaptırılmış olup okula ismi verilmiştirOkul binamız bakanlık bütçesinden tamamlanmıştırTamamlanan okul binamızı 18/10/2006 tarihinde geçici kabul tutanağı ile teslim almış bulunmaktayızTeslim aldıktan 20/10/2006 tarihinde yeni binamıza taşındık

İnşaat alanından arta kalan alanın 680415 metrekarenin 1026 metrekaresi okul binası önünde oyun alanı, kalanı ise zeytinlik,ağaçlandırma alanı ve yol olarak kullanılmaktadır

Okulumuz bünyesinde 1 anasınıfı,1 Fen ve Teknoloji laboratuarı, ,1 çok amaçlı salonu, öğretmenler odası ,rehberlik servisi, kantin ve arşiv odasının dışında 18 derslik bulunmaktadır

Okulumuzda, 1 Müdür 1 Müdür Yardımcısı 2 idareci, 11 kadrolu Sınıf öğretmeni 2 Okul Öncesi Öğretmeni ve 7 Branş Öğretmeni bulunmaktadır

Okulumuzda anasınıfı dahil 450 öğrencimiz vardır

Şemikler Amiroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwamirogluk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 463626@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şemikler Amiroğlu İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com