Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ilköğretim, izmir, karşıyaka, mavişehir, okulu

Mavişehir İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mavişehir İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

Mavişehir İlköğretim Okulu Hakkında - Mavişehir İlköğretim Okulu Tanıtım - Mavişehir İlköğretim Okulu Resimleri - Mavişehir İlköğretim Okulu İletişim

Mavişehir İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Mavişehir toplu konutlarını yapan Emlak Bankası tarafından yapılarak 1996 yılında İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredilmiştir Kapalı alanı 6000 metrekare toplam alanı 16000 metrekaredir Özel bir proje olarak tertip edilen okulumuz 19 Mart 1997'de dönemin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman DEMİREL tarafından açılmıştır 1999 yılında okulumuz bahçesine 35000 tl'ye mal olan, maliyeti tamamen koruma derneğimizce karşılanan ana sınıfı binamız yaptırılmış olup, 16 Kasım 2000 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Zeki Bilgin İNANLI tarafından açılmıştır Okulumuzun konferans salonu, kütüphane ve 5 derslikten oluşan ek binası 2004 yılında ve 225000 tl'ye okul aile birliği ve koruma derneği tarafından yaptırılmıştır

Mavişehir İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Karşıyaka
Okulun Telefonu: 232 324 22 33
Okulun Faksı: 232 324 16 37
Okulun Adresi: 2041 Sokak No : 16
Okulun Web Adresi: http://okulwebmebgovtr/35/12/379302/indexhtml
Okulun E-Posta Adresi: 379302@mebk12tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Mavişehir İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com