Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağustos, ilköğretim, merkez, nevşehir, okulu

30 Ağustos İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

30 Ağustos İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez

30 Ağustos İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez Tanıtım - 30 Ağustos İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez İletişim - 30 Ağustos İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez Hakkında - 30 Ağustos İlköğretim Okulu - Nevşehirdeki Okulların Tanıtımı

Okulumuz ilk mezunlarını 1923 yılında vererek yurdumuzun çeşitli kademelerinde görev yapan insanlar yetiştirmiştir1930 yılında İlkokula dönüştürülmüştür

Halen eğitim ve öğretim yapılan bina 1972 yılında yeniden yapılmıştırBinanın yapımı süresince eğitim ve öğretim faaliyetlerine İstiklal İlkokulunda devam edilmiştirOkulumuz 1982 yılında Yunus Emre İlköğretim Okuluna bağlanmıştır1982 yılında müdürlük olarak ilkokula dönüşmüştür

1994 yılında yapımına başlanan ek bina 6 adet derslik,1 idareci odası,1 tane çok amaçlı salon ve 1 kalorifer dairesi olarak 1996-1997 eğitim ve Öğretim yılında tamamlanarak hizmete sunulmuştur16081996 tarihinden itibaren 30 Ağustos İlköğretim Okulu olarak hizmet sunmaktadır

VİZYONUMUZ

Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda; Doğru, Dürüst, Çağdaş, Araştırmacı, Özgüvenini kazanmış, Güzel ülkemizi; Hak ettiği yerine getirmek için, Sürekli çalışan, Bireyler yetiştirmektir

Okulumuzu, öğrenmeyi öğrenen bir kurum haline getirmektir

MİSYONUMUZ

Bizler; özgür düşünebilen, öğrenmeyi öğrenen, toplumla ve kendisiyle barışık, bilime evrensel ve toplumsal değerlere inanan, değişim ve gelişime açık, güvenilir ve tutarlı davranış sergileyen, çevre bilincine sahip, mükemmeli yakalamaya çalışan, öğrendiklerini davranışa dönüştürebilen, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan, kendini gerçekleştirmiş bireyler yetiştirmek için varız
İ L K E L E R İ M İ Z

Dürüstüz
Sözümüzde dururuz
Paylaşımcıyız
Edindiğimiz bilgileri sunarız
Yenilikçiyiz
Değişime açığız
Bir’in değerine inanırız
Bireye önem veririz
Kaliteden yanayız
Daima iyiye ulaşmak isteriz
Küçümsemez, önemseriz
Sorunlara ciddiyetle eğiliriz
Suçlu aramayız
Süreçleri sorgularız
Çevreye duyarlıyız
Korur gözetiriz
Zamanın değerini biliriz
Saniyeleri önemseriz
Sabırlıyız
Dinlemesini ve beklemesini biliriz
“Biz” bilinciyle çalışırız

DEĞERLERİMİZ
Dürüstlük
Söz verdiğimiz işi tam yaparız, yapamayacağımız iş için söz vermeyiz
Paylaşım
Bilgimizi, deneyimleri ve erişilen sonuçları paylaşırız
Gelişme
Toplumun beklentileri doğrultusunda bireyler yetiştirmek ,
Dünyada ve Türkiye’deki eğitim alanında meydana gelen yeniliklere uyum sağlamak için
hizmetiçi eğitim faaliyetleri ile okul personelinin gelişmelerini sağlayarak,
yarını mükemmelleştirmeye çalışırız
Kalite
Her işimiz önemlidir, ihmal edilemez
Yenilikçiyiz
Öğrenmeyi yenilikçilik için fırsat sayar, değişimin önemine inanırız
Çevreye karşı duyarlıyız
Zamanın değerine inanırız
Teknolojik gelişmeleri yakından izler, kullanılmasına önem veririz
Sabırlıyız
Dinlemesini biliriz Biz bilinciyle çalışırız

Başarı hepimizindir Kurumun başarısı da başarısızlığı da bizimdir

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: 30 AĞUSTOS İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: 30 AĞUSTOS İLKOĞRETİM OKULU
Telefon Numarası: 3842131304
kaynak:webrehberibiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com