Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akhan, bilgileri, denizli, ilköğretim, merkez, okulu

Akhan İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Akhan İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

Akhan İlköğretim Okulu Hakkında - Akhan İlköğretim Okulu Tanıtım - Akhan İlköğretim Okulu Resimleri - Akhan İlköğretim Okulu İletişim

Akhan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Akkale İlköğretim Okulu 2006-2007 öğretim yılında Akkale Kasabası Akhan Mahallesi Eski Marketix yanında 8 Derslikli olarak inşa edilmişOkul binası Şubat 2007 den Haziran 2007 ye kadar boş kaldığında korunamamış;camları kırılmış ,yangın tesisatları kırılmış yangın tüpleri boşaltılmıştırBununla ilgili olarak Jandarma komutanlığınca tutanak tutulmuş ve sorumlular bulunamamıştır

Akkale İlköğretim Okulu 2007-2008 Eğitim Öğretim yılında fiilen eğitime açılmıştır
01/06/2007 tarihinde kurucu Müdür olarak Mehmet DEMİRAĞ atanmış ve 04/06/2007 tarihinde okuldaki görevine başlamıştırGeçici Okul aile birliği oluşturulmuş ,Akhan Mahallesi Muhtarı başkanlığa seçilmiş ve okulun genel temizliği yürütülmüştürKırık camlar taktırılmışElektrik tesisatları ve yangın köşeleri gözden geçirilmişEksiklikler giderilmiştirDonatım işlerine başlanmış;Denizli Mili Eğitim Müdürlüğü okulun eğitim Öğretim işlerini sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için demirbaş yönünden donatımı yapılmıştırOkulumuz 2007-2008 Eğitim -Öğretim yılında öğretime başlamıştır

Akkale İlköğretim Okulu 2008-2009 Eğitim Öğretim yılında Güzelköy Mehmet Tunç İlköğretim Okulu da okulumuzda öğretim yaptığı için ikili öğretim yapıldı Bu nedenle Akkale İlköğretim Okulu olarak sabahçı olarak ders yaptıOkulumuz 12 şube ve 1 Anasınıfı olmak üzere 13 derslik olmak üzere Eğitim Öğretime devam etmektedirSınıf Öğretmenlerimizin hepsi kadroludurİkinci Kademede ise Türkçe Öğretmeni Fen ve Teknoloji Öğretmeni ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni kadroludur Diğer Öğretmenlerimiz Ücretli ÖğretmendirBoş geçen sınıf ve dersimiz yoktur Fen ve Teknoloji Öğretmeni de Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır

Akkale İlköğretim Okulu 2009-2010 Eğitim Öğretim yılında Güzelköy Mehmet Tunç İlköğretim Okulu'nun yeni binası yapıldığı kendi okullarında eğitim öğretime devam ediyorlarokulumuzdan 4 sınıf öğretmenimizin il içi atamaları yapılmıştır Bu öğretmenlerimizin yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diliyoruzGiden sınıf öğretmenlerimizin yerine yeni sınıf öğretmenleri gelmiştir Ayrıca okulumuza kadrolu Beden Eğitimi öğretmenimiz ve Sosyal Bilgiler öğretmenimiz gelmiştir Sınıf öğretmenimiz olan Özgür ÇAVDAR ise Bilişim Teknolojileri Formatör öğretmenimiz olmuşturBoş geçen sınıf ve dersimiz yoktur

İkinci kademede İngilizce derslerine Nesrin YAŞAR,Fen ve Teknoloji derslerine Özlem ÜNAL,Matematik derslerine Veli ÇAKIR,Teknoloji ve Tasarım derslerine Özge KIYAK, Görsel Sanatlar derslerine ise Mehmet PAKSU öğretmenlerimiz girmektedir

Akhan İlköğretim Okulu : 29 Mart 2009 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Akkale Beldesi Denizli Belediyesi'ne bağlandığı için okulun bulunduğu bölge Akhan mahallesi olmuşturOkulumuzun adı valilik makamının 13102009 tarihli yazısıyla Akhan İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir

Okulumuzun eksiklikleri olmakla birlikte eğitim –öğretimi aksatacak seviyede değildir

Akhan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 258 274 72 58
Okulun Faksı: 258 274 72 57
Okulun Adresi: ANKARA ASFALTI ÜZERİ ESKİ MARKETİX YANI AKHAN MAHALLESİ
Okulun Web Adresi: http://akhanmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 966323@mebk12tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Akhan İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com