Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, bilgileri, bolvadin, gazi, ilköğretim, okulu

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri Bolvadin Afyonkarahisar

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri Bolvadin Afyonkarahisar

Gazi İlköğretim Okulu Hakkında - Gazi İlköğretim Okulu Tanıtım - Gazi İlköğretim Okulu Resimleri - Gazi İlköğretim Okulu İletişim

Gazi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okul binamız hayırsever Bolvadinlilerin ve belediyenin işbirliği ile lise binasına ek olarak yaptırılmıştır temeli 1958 yılında zamanın başbakanı Adnan MENDERES tarafından törenle atılmış, 1959 yılında Bolvadin lisesi pansiyonu olarak hizmete girmiştir Bolvadin lisesinin yapılan yeni binasına taşınması üzerine okul binamız değişik amaçlarla kullanılmış, 04091980 tarih ve 423-10/106850 sayılı bakanlık onayı ile Bolvadin Ortaokulu olarak açılmıştır Okul müdürlüğünün 05111980 tarih ve 020-21 sayılı teklifleri neticesinde bakanlıkça da uygun görülerek Bolvadin Atatürk Ortaokulu olarak adı değiştirilmiştir okulumuz 1980-1981 öğretim yılında eğitim öğretime başlamıştır

1997-1998 Eğitim- Öğretim yılından itibaren zorunlu kesintisiz sekiz yıllık ilköğretime geçildiğin den ve ilçemizde iki tane Atatürk ilköğretim okulu olacağından okul müdürlüğünün 21081997 tarih ve 700-355 sayılı teklifleri neticesinde Afyon Valiliği’nce de uygun görülerek verilen olur ile okulumuzun adı Gazi İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Bolvadin
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://bolvadingaziioomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Gazi İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com