Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Edebiyat / Dil Bilgisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
delinin, mektubu

Bir Delinin Mektubu

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Delinin Mektubu

Bir Delinin Mektubu

Merhaba sevdiğim;

Uzun zaman oldu seninle görüşmeyeli,sana dokunmayalı,kokunu içime çekmeyeliKimbilir ne hallerdesin,kiminlesin,kimler bakıyor o sımsıcacık gözlerine,tutamadığım ellerini kimler okşuyor

Biliyormusun bunları düşünmek beni kahrediyorBugün ayrılığımızın seksen üçüncü günüBen hala dönüp arkama bakmadım,bakamıyorumÇünkü döndüğüm an tekrar ilerlemeye gücüm olmayacak biliyorum

Ben seni yalnızca bir kere terkedebilirimBir ikincisine gönlüm dayanamazBu yüzden senden hep uzak yaşıyorum Bazen diyorum her şeyi bırak geri dön, koş, sarıl, sımsıkı kucakla ve bir daha asla bırakma Ama olmaz diyor yüreğim Biz ayrıldık, nasıl yaptık bunu birbirimize, neden giderken kal diyemedik birbirimize, neden mühürlendi dudaklarımız, neden kırılası ellerim tutamadı seni, neden neden neden

Oysa öyle çok seviyordum ki seniKimselere anlatmıyordum bile Kendimden bile kıskanıyordum Aynalardan gizliyordum seni Geçen gün tüm cesaretimi toplayıp seni aradım Telefona bir başkası çıktıO an yıkıldığım andıYüreğim öylesine acıdı kiTelefon ellerimin arasından kayıp gitti Seni isteyemedim o nerde diyemedim Hala çok acıyor yüreğim, o gün bugündür kanıyor Hiç kimseyle konuşmuyorum, yemek yemiyorum, su içmiyorum

Hayatla bağlarım kopmak üzereKeşke diyorum hani keşke böyle olmasaydı sonumuzYada keşke bu kadar çok sevmeseydim seni Hiç bağlanmasaydım sana Keşke sen olmasaydın ya da keşke ben hiç doğmasaydım O kadar çok pişmanım ki Herkes delirdiğimi söylüyor Yine sebepsiz yerlere gülmeye başladın diyorlar

Halbuki ben seninle geçen güzel günlerimizi düşünüyorum o an Bazen de durup dururken ağlıyorum Hıçkırıklarla uyanıyorum uykularımdanAlıp başımı gitmek istiyorum Buralardan çok uzaklaraVe bir daha hiç geri dönmemekVarsın deli desinler bana ben yinede seni hala çok seviyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com