Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sözü, zet, şarkı

Kim Ki O? Şarkı Sözü Zet - Kim Ki O?

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Okudum Bana Yazdığın Her Mektubu, Aklımda Bütün Sözlerin, Dertlerimin Hepsi Senin Mutluluk Benim, Yaşlar Senin Umarsız Olan Benim Seni Tanımadan Sana Hasretmişim Ben Ve Gerisi Bedenim Kapa Gözlerini Sevgilim, Ben Senin Yanında Cenin Yokluğunda Aklım Çok Derin, Sinirlerim Gergin Kapandım Kilitliyim Yardım Et Çözülmeliyim Seni Buradan Alıp Çook Çok Uzaklara Götürebilirmiyim Okadar Az Yıla Okadar Dert Biriktirdin Gece Uzadı Gitti Amma Sen Uyumamı Bekledin Elekten Geçirdin Kalbimi Temizledin Bahçemi Tohumlarımı Tek Tek Ekmeni Ben Sadece İzledim Sana Bıraktım Elimi Yüzümü Çalıştır Trenimi Kaptan Götür Beni Yanında Giyeyim Ben Kefenimi Rabbimden Kopan Bir Parçasın Hissederim Esintini Allah' ım Sana Günah Yazmasın Alırım Ben Hepsini Nakarat X 2 Kimdi O Aklım Onda Kaldı Kim ki O Benim İsmim Saklı Tamam Tam Bildim Ama Sen Gittin Şimdi Masallarda İsmin Kulağımda Melodin Elini Yüzüme Koy Ve Konuş Sessizce Duymasın Bizi Kimse Sesini Sakın Yükseltme Bugün Yarın Olmasın Ne Olur? Gün Doğmasada Olur Kafam Zaten Dursun Biraz O da Orda Soğur Kaderim Senle İkiz Kardeş Sanki Birbiriyle Aynı Bitsin Artık Şu Ayrılık Canımız Nekdar Acıdı Yüreğimiz Aynı Yaralı Bilmem Neydi Onun Adı Babasının Hasretini Çeken Bir Kuş "Kırık Kanadı" Gözlerim Parladı Önce Kafam İçinde Döndü Durdu Seni Çözmek İçin Aklım Bana Binlerce Oyun Kurdu Her Hikayenin Olur Sonu Farketmez Mutluluğu Başını Sıcak Demire Yaslıyınca Görürsün Doğruyu At İçinden Korkuyu Şimdi Sen En Doğruyu Bırak Sen Kuruntuyu Güzel Al Bu Sefer Uykunu Kalp Bu! Benim Duyamayacağım Ses Onun Duyduğu Kaldıraramazsın Biliyorum Gözyaşların Yapar Kuyu Nakarat X 2 Kimdi O Aklım Onda Kaldı Kim ki O Benim İsmim Saklı Tamam Tam Bildim Ama Sen Gittin Şimdi Masallarda İsmin Kulağımda Melodin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com