Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başlayan, devam, etmekte, hayatım, işaretleriyle, soru, virgüllerle

Virgüllerle Başlayan Hayatım Soru İşaretleriyle Devam Etmekte

Eski 12-16-2007   #1
aybike

Virgüllerle Başlayan Hayatım Soru İşaretleriyle Devam Etmekte

ÜzüLmüyorum Şimdi, Ödedim Hayatın BedeLini!!

Ben
Sen
O

Hepimizin kalbi aynı şey için atar durur İsimsiz tekil şahıslar bekleriz Bazen de beklemekle yetiniriz Gelmez beklenenler İsimsiz kahramanları biz sadece özleriz Geride bıraktıkları nefeslerden habersiz uçarlar havada özgürce

Kimliği belirsiz kitaplar yazıldı uğrunda Şarkılar, türküler söylendi ardından ßazen de bakakalındı arkasından!

Biz
Siz
Onlar

Ne için atar dururlar?! ßak yokluğunla sevinen tekil şahıslar, yerini çoğul şahıslara bıraktı ağlamaklı gözlerle Özler şimdi hepsi, birer birer Görürler halimi de, bir sen göremezsin işte!

Sana "aşkım" demedim ben hiç Şimdi "aşkım" demeyi özledim
Sana sarılmadım bile ben hiç Şimdi kokunu özledim
Senin gözlerine daldım da ne oldu sanki? Aklımdan hiç gitmeyen gözlerini özledim

Gece soğuk
Gece ıssız
Gece sensiz

Lambalar bile seni hatırlatır bana ßaşımı kaldırdığımda havaya, bir hayalin karşımda Telefon çaldığında, "sen" diye heyecanlanmam da bi başka Ayrı bir hava Ayrı bir koku Sensizlik ayrı bir tat /gidince anladım/

Yıldızlar gülümsüyor şimdi bana
ßu gece ay seni anımsatır aşıklara

ßiliyorum; senin de kalbin kaldı burada Kim bilir belki senin de aklına bir "ben" yatar şimdi Çift sıfırlı zaman dilimi

İki ileri bi geri gidiyorum Hayatımı örüp eline vereceğim zamanı bekliyorum Nerdesin? Yokluğunda kayboluyorum! Ne de yakışırdı üstüne yalnızlığım Tam ölçülerine göre yaşadım ßak tam istediğin gibi her şey Şimdi gidebilir miyim? Hayatımı verdim eline, şimdi yok olabilir miyim? /Karanlıkta beraberce

Zaten olucak gibi değildi Üçüncü şahıslara bıraktım yerimi
Oysa birbirimize yeni alışmıştık daha ßelki daha farklı bir ayrılık olabilirdi ßelki de ayrılık olmayabilirdi /ßen olmasaydım
Oysa ben olmasaydım aşk olmazdı ßen olmasaydım sen olmazdın ßiz olmasaydık inan sevdiğim hayat olmazdı Aşk olmazdıSevda olmazdı Ama bir gerçek daha vardı Ayrılık olmasaydı, böyle özlem de olmazdı

"Elveda" diyen ben Sahipsizce özleyen gene ben Gidince anlarmış ya insan değerini "Sen" gidince anladım "hayat"ın değerini !
Üzülmüyorum şimdi Ödedim hayatın bedelini!

Virgüllerle başlayan hayatım soru işaretleriyle devam etmekte Ve bir gün konulacak o büyük noktayı beklemekte !

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Virgüllerle başlayan hayatım soru işaretleriyle devam etmekte

Eski 12-16-2007   #2
gülgüzeli

Cevap : Virgüllerle başlayan hayatım soru işaretleriyle devam etmekte

ßen olmasaydım
Oysa ben olmasaydım aşk olmazdı ßen olmasaydım sen olmazdın ßiz olmasaydık inan sevdiğim hayat olmazdı Aşk olmazdıSevda olmazdı Ama bir gerçek daha vardı Ayrılık olmasaydı, böyle özlem de olmazdı

"Elveda" diyen ben Sahipsizce özleyen gene ben Gidince anlarmış ya insan değerini "Sen" gidince anladım "hayat"ın değerini !
Üzülmüyorum şimdi Ödedim hayatın bedelini!

Virgüllerle başlayan hayatım soru işaretleriyle devam etmekte Ve bir gün konulacak o büyük noktayı beklemekte !

teşekkürler yüreğine sağlık

Cevap : Virgüllerle Başlayan Hayatım Soru İşaretleriyle Devam Etmekte

Eski 12-16-2007   #3
suskun

Cevap : Virgüllerle Başlayan Hayatım Soru İşaretleriyle Devam Etmekte

Sevgili Aybike lütfen forum kurallarını okuyunuzeklediğiniz başlıklarda sorunlar var!şimdilik düzetme yapıyorumkurallara bburdan ulaşabilirsiniz:

http://forumsinsicom/forum/announcementphp?f=402

Paylaşımınız için teşekkürler!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com