Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dean, manga, myers, walter

1. Manga - Walter Dean Myers

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

1. Manga - Walter Dean Myers

1 Manga Kitap Özet - Walter Dean Myers Kitapları - 1 Manga Kitap Tanıtım - 1 Manga Kitap Fiyatı - 1 Manga Ön Okuma

Kitap Özet

İnsanlar savaşır, devletler kazanır, her şey ölür!

" 'Büyük büyükannemin bu saçmalığa kafası yatmayacak,' dedi Darcy 'Benim de kafam yatmıyor ki Burada oturmuş, kim olduğunu bilmediğimiz düşmanlar ve kim olduğundan emin olmadığımız dostlar hakkında konuşuyoruz' / 'Bize düşense,' dedi Pendleton, 'önümüze çıkanı öldürmek ve ayrımı Tanrı'nın yapmasını istemek' / Başımı çevirip ona baktım Gülümsemiyordu Söylediğinde samimiydi"

Kod adı: Irak'ı Özgürleştirme Operasyonu Amerikan ordusunda görevli genç askerler içinse bunun tek bir adı var: Savaş Halkı kazanarak barışı kurmakla görevlendirilmiş Sivil İşler'deki askerler, kendilerine tanımlanan bu kazanım sürecinde verilecek ya da tanık olunacak kayıpların henüz bilincinde değiller Birinci ağızdan anlatımlar, şaşkın zihinlerde parlayan soru işaretleri, ölümün yüzü ve kokusu, korku dolu bekleyişler, hepsi de mektuplarda hayat buluyor Kafalar karışık Düşmanın bile kim olduğu belli değil Ya dostlarımız? Onların kim olduğu belli mi?

1 Manga

Walter Dean Myers

On8 Kitap

Fiyatı : 18,00 TL

Temmuz 2012

296 sayfa

ISBN: 9786054603206

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com