Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
annesinin, dolandırdı, geçti, ölen

Ölen Annesinin Yerine Gecti Dolandırdı.

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ölen Annesinin Yerine Gecti Dolandırdı.

New york'da bir adam, altı yıl önce ölen annesinin yerine geçerek devleti 115 bin dolar dolandırdı ama sonunda yakayı ele verdi

Thomas Prusik-Parkin, annesi öldüğünde cenaze işleri için yanlış doğum tarihi ve sosyal güvenlik numarası verdi Böylece annesinin ölümü resmi kayıtlara geçmedi O da, annesinin yerine geçerek devlet yardımlarından faydalandı

49 yaşındaki adam, eski moda elbiseler, ağır bir makyaj, peruk ve bastonla dolaşan adam, tıpkı annesi gibi görünerek yaşlıların faydalanabilceği hakları kullandı

Pazartesi günü yakalanan Prusik-Parkin hırsızlık, sahtecilik, komplo ile ipotek sahtekarlığı düzenleme suçlarından ayrgılanacak

Dedektiflerin verdiği bilgiye göre, yakalndığı zaman 'annem öldüğünde ben yanındaydım, ona baktım, son nefesini yüzümde hissettim Yani ben annemim' dedi

Annesi Irene Prusik 2003 yılında 73 yaşında öldüğü zaman, Parkin bir süre bekledi ve ölümün resmi kayıtlara geçmediğinden emin oldu Sonra, kendi sakatlığı için aldığı devlet yardımlarının dışında, annesinin Sosyal Güvenlik numarasını kullanarak aylık 700 $'lık yardım almaya başladı

Yakın bir aile dostları olan 47 yaşındaki Mhilton Rimolo'dan da yardım alan Prusik-Parkin bir çok farklı sahte belge düzenleyerek de sosyal güvenlik haklarından para çalmaya devam etti

Annesinin kılığında ehliyetini yenilemeye çalışırken yanında arkadaşı Mhilton Rimolo'yla beraber güvenlik kameralarına yakalandı

Şimdi Thomas Prusik-Parkin büyük sahtekarlık suçundan, Mhilton Rimolo ise suçluya yardım etmekten yargılanmayı bekliyorlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com