Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Motorlu Taşıtlar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2010, arabam, megane, model

Arabam :)) 2010 Model Megane 2

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Arabam :)) 2010 Model Megane 2

Araç bana aittir arkadaşlar Ailemin bana doğum günü hediyesidir 2 Senedir sıfır'dan beri bendedir Allah kaza bela vermezse Uzun yıllar kullanıcam

Arabam'a çok emek verdim çok para harcadım ve çok zamanımı verdim aç kaldım susuz kaldım yemedim içmedim para biriktirdim ve Aracımı bu hale getirmeyi başardım

Aracım ünlüdür Show tv,TGRT Ve kanal d habere çıkmıştır Nettede ünlüdür plakamı google amca'ya yazdıgınızda bi ton foto ve detaylı seyler çıkacaktır

Yapılan işlemler ; HKS Blow Off, Komple 2 Numara cam filmi, Far&Sis 8000K Xenon, Amerikan park, Tavana Siyah parlak folyo, App Plaka, Park-Plaka-tavan-bagaj-Torpido Beyaz led Aydınlatma, Krom Aksesuarlar, Ferrari korna, çift çıkışlı egzoz, Parlak Siyah folyo uygulamaları vs vs

Buyrun bazı fotoları ;

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com