Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dilara, gönder, kimdir

Dilara Gönder Kimdir

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dilara Gönder Kimdir

Dilara Gönder Kimdir ?

Dilara Gönder nereli,Dilara Gönder hayatı,Dilara Gönder cvc,Dilara Gönder geçmişi,Dilara Gönder yaşı,Dilara Gönder hobileri,Dilara Gönder sevgilisi

DİLARA GÖNDER KISA HAYATI

17061983 yılında Almanya nın Herrenberg kentinde dünyay gelmiştir Ailevi nedenlerle 6 yaşına kadar Almanya da yaşamış sonra ise Türkiye ye dönüş yapıp ailesi ile İzmirde yaşamaya başlamıştır Dilara Gönder liseyi İzmir Bornova Anadolu Lisesinde tamamlamış Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunudurHobileri ise Müziğede ilgi duyuyor, keman çalıyor, Solfej dersleri almış, Resim yapıyor,Lisanslı atletizmci ve masa tenisi sporcusu,Konuşmayı da çok ama çok seviyor Televizyonculuk ise küçük yaşta hayalini kurduğu meslekmiş Mesleğe başlamasındaki en büyük faktör ise aldığı ödül olduğunu söylüyor

"Aydın Doğan Vakfı'nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19 Genç İletişimciler Yarışması'na okul radyosunda yayımlanan "Dinle Bul" adındaki programla katıldış Programım radyo dalında birinci seçildi Bu benim hayatımda yepyeni bir açılım oldu Oradan aldığım cesaretle Fenerbahçe TV'yi aradım Direkt olarak kanalın yöneticisiyle görüşmek isteğimi söyledim Telefonda kendimi anlattım Televizyoncu olmak istediğimi söyledim Gel dediler, hemen gittim Deneme çekimleri yaptılar, Music Box adında bir müzik programı yapmaya başladım Birçok rock grubunu ekranda konuk ettim Yaptığım iş çok beğenildi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com