Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, darıcı, ilköğretim, kütahya, okulu, simav

Darıcı İlköğretim Okulu Bilgileri Simav Kütahya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Darıcı İlköğretim Okulu Bilgileri Simav Kütahya

Darıcı İlköğretim Okulu Hakkında - Darıcı İlköğretim Okulu Tanıtım - Darıcı İlköğretim Okulu Resimleri - Darıcı İlköğretim Okulu İletişim

Darıcı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Kasabamızdaki ilkokul Cumhuriyetin ilk yıllarında başlamıştır1952 yılında okul binası tamamlanmış, Eğitim öğretime başlanmıştır Üç yıllık eğitim gören 200 kadar insan vardır Sonraki yıllarda ikili ve normal eğitim yapılmıştır1993-1994 öğretim yılında ilköğretim okulu açılmıştır2006 şubat ayında okulun ek derslikleri faaliyete geçmiştir
30 yaş grubundan itibaren halkın eğitime önem verdiği görülmektedir Kız erkek ayrımı yapılmadan okul çağına giren her çocuk okula zorluk çıkarmadan gönderilmektedir Farklı 5 yerleşim yerinden taşımalı olarak 80 öğrenci gelmektedir

Darıcı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Simav
Okulun Telefonu: (274) 538 80 31
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://simavdariciiomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: simavdarici@gmailcom
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Darıcı İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com