Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arar, funda, röpörtaj

Funda Arar Röpörtaj

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Funda Arar Röpörtaj

Funda Arar

ALBÜM ÇIKALI YAKLAŞIK 2 YIL OLDU “SON DANS” İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORSUNUZ UFUKTA YENİ BİR KAYIT ÇALIŞMANIZ VAR MI?

Öncelikle merhabalar Powerturk dinleyenleri Yine belli bir süre sonra sizlerle birlikteyiz Albüm çıkalı uzunca bir zaman oldu Herkes soruyor yeni albüm ne zaman çıkacak diye Çünkü 2 sene geçti “Son Dans”ın üzerinden Zannediyorum, bizim planlarımız doğrultusunda, önümüzdkei yıl Ekim ayına kalmadan yeni albümü çıkarmayı düşünüyorumBunun için de çalışmalarımız devam ediyor Çok güzel şarkılar yapıyoruzSöz ve müzikleri bana ait şarkılar da var ama şu an da hal-i hazırdaki “Son Dans” albümü ile ilgileniyoruz Albümden yeni bir şarkıya daha klip çektik “Bu Sabah Güneş Doğmuyor” şarkının ismi Çok güzel ok naif, böyle biraz eskiyi andıran bir şarkı

“BU SABAH GÜNEŞ DOĞMUYOR” ŞARKISINA GELDİ VİDEO ÇEKİMLERİNİ NERELERDE GERÇEKLEŞTİRDİNİZ KİMLER İLE ÇALIŞTINIZ KLİPTE ?

Albümün 5 videosu oldu bu klip Tarihi “Abut Paşa Yalısı’nda çektik Çok güzel bir Yalı Deniz kenarında yeriÇok güzel bir mekanda çok keyifli bir gün geçirdikBenim ilk defa bu kadar kısa süren bir klibim oldu Öğlen 14:30’da başlayıp akşam 20:30’da bitirdik Murat Küçük yönetti çalışmayı 35 mm format kullandık Şarkı ve sözleri zaten mekan ile çok bütünleşti Sade ama bence farklı bir klip oldu Daha yakın senkronlar kullandı çünkü Murat Küçük, yüzümün gözümün daha çok belli olduğu bir klip oldu Yakın senkronlar ağırlıkta Ben çok beğendim Biliyorum ki dinleyicilerim de çok beğenecek

YENİ ALBÜMDEN BİRAZ DAHA BAHSEDELİM MÜJDELEYELİM ŞİMDİDEN DİNLEYİCİLERİNİZE

Yeni albüm için çok güzel şarkılar hazırladık Yine cover şarkılar olacak Belki 1’den fazla da olabilir çünkü düşündüğüm çok güzel şarkılar var okumayı istediğim Yine yıllar önce okunmuş ama benim de okumayı arzu ettiğim şarkılar var Onun dışında kendi şarkılarım olacak Hatta kendi şarkılarım biraz daha ağırlıklı oslun istiyorum bu albümde

Yine çok değerli, daha önce çalıştığım söz yazarı ve besteciler ile de çalışacağımYani bildiğiniz bir Funda Arar albümü olacak yine soundu ile olsun şarkı sözleri ile olsun Ama bu sefer yeni ve farklı bir şey denemek isteyebilirm Mesela Jazz soundlu bir şarkı seslendirmek istiyorumAranjesi de buna göre göre yapılmış olacak tabi Yani böyle birazcık daha denemeler yapmak istiyorum bu albümde Umarım dinleyenler de çok beğenirler

PEKİ DİNLEYİCİLERİNİZ SİZE ULAŞMAK İSTEDİKLERİNDE, DOĞRU VE GÜNCEL HABERLER ALMAK İSTEDİKLERİNDE BAŞVURABİLECEKLERİ BİR İNTERNET ADRESİNİZ VAR MI ?

Sürekli güncellenen internet sştem wwwfundaararcomtr ‘den bana ulaşabilirsiniz Burda yaptığımız işlere ve yeni kliplerime de yer veriyoruz Dinleyicilerim bu adresten, fotoğraflarıma, konser haberlerime, yeni projelerim ile ilgili bilgilere , imza günlerim ile ilgili bilgilere de ulaşabilirler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com