Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ibrahim, ilköğretim, karaoğlan, merkez, muğla, okulu, şehit

Şehit İbrahim Karaoğlan İlköğretim Okulu Merkez Muğla

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şehit İbrahim Karaoğlan İlköğretim Okulu Merkez Muğla

Şehit İbrahim Karaoğlan İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit İbrahim Karaoğlan İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit İbrahim Karaoğlan İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit İbrahim Karaoğlan İlköğretim Okulu İletişim

Şehit İbrahim Karaoğlan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİ;
Etkili ve güzel konuşabilen, eğitimin önemini kavramış, bilimsel düşünebilen , bilgi üreten ve paylaşan , bilgiye hızla ulaşan ve onu kullanan, moral ve motivasyonu yüksek, girişimci, kendisine güveni olan öğrenmeyi öğrenmiş, yeni bilgiler öğrenmeye istekli, problem çözme ve karar verme becerisi gelişmiş, sürekli gelişmeyi yaşam biçimi edinmiş, takım çalışma anlayışına açık Atatürk ilke ve devrimlerine inanan , milli ve manevi değerlere bağlı, sosyal ve kültürlü, ailesine karşı sorumluluk sahibi;
BİREYLER OLARAK TOPLUMA HAZIRLAMAKTIR

MİSYONUMUZ

Güzel bir köy ortamında okulunu, ülkesini, içinde yaşadığı dünyayı seven, benimseyen, inançlı, kararlı, cesur, soran, sorgulayan, çalışkan, disiplinli, başarılı, kendini sürekli geliştiren, öğrenme heyecanı ve merakı olan,katılımcı, yaratıcı, iyi ahlaklı, yapıcı, bilimsel, sorumluluk sahibi, iyi eğitilmiş öğrenciler yetiştirmektir

Şehit İbrahim Karaoğlan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 252 216 04 11
Okulun Faksı: 252 216 04 11
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwsehitibrahimmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 715744@mebk12tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şehit İbrahim Karaoğlan İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com