Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anadolu, fethiye, kemal, lisesi, mumcu

Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi

düzenleEylül 2007

Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi 1988-1989 eğitim ve öğretim yılında Orhangazi Lisesi olarak hizmete açilmış olup, 1989-1990 eğitim ve öğretim yılında pansiyon binası hizmete açılarak Eğitim, toplumun değer yargılan ile bilgi ve beceri birikiminin yeni kuşaklara aktarılması; bu amaçla okullarda ve benzer kurumlarda sürdürülen öğretim ve yetiştirme etkinlikleri

Anadolu Lisesi`ne dönüştürülmüş ve adı da Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi olarak değiştirilmiştir

1990-1991 eğitim ve öğretim yılından itibaren okul ve pansiyon binasında Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, Fethiye Kemal Mumcu Lisesi ve Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi olarak üç ayrı okul birlikte eğitim öğretim yapmışlardır1994-1995 eğitim ve ögretim yılı başından itibaren okulumuz Müfredat Laboratuar Okulu Projesi (MLO) kapsamına alınarak çalışmalara başlanılmış ve okula yeni bir boyut kazandırılmıştır Bu eğitim ve ögretim yılında bilgisayarla ilgili altyapı çalışmaları tamamlanarak okula bir bilgisayar laboratuarı kurulmuş, Eylül-1995 yılı itibariyle hizmete açılarak okul ikinci bir özellik daha kazanarak Bilgisayar Deneme Okulu olmuştur

Okul bugün, bu iki proje kapsamında ve Anadolu Lisesi olarak eğitim ve ögretimine devam etmektedir
==Dış bağlantı==[http://fkmalmebk12tr/ Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi]

Bu makale, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi maddesinden kopyalanmıştır Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında özgürce kullanılabilir Anadolu lisesi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com