Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
farkındalık, olumlaması

Farkındalık Olumlaması

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Farkındalık Olumlaması

arkadaşlar aşagıda yazdıgım olumlamayı yükses ve kararlı bir ses tonuyla okuduktan sonra vucudunuzdaki hücrelerin titreşimini hissedeceksiniz sabah akşam 1 er kere bütün hepsini baştan sona okuyun(Burada onemli ve belirleyici olan yükses sesle ve otoriter kararlı bir ses tonunda okumak ve okudunuz şeye inanarak yapılması faydasını göreceksinizÇÜNKÜ MEYDAN OKUYAN SENSİN

FARKINDALIK OLUMLAMASI

Ben farkındayım
Farkında olmayı seçiyorum
Düşüncelerimin farkındayım
Konuştugum her şeyin farkındayım
Hareketlerimim farkındayım
Duygularımın farkındayım
Çevremde olan bitenin farkındayım
Kendimi dışarıdan sürekli izliyor ve takip ediyorum
İçimdeki öz benlikle özümle baglantı kuruyorum
Beni rahatsız edecek düşüncelerin hareketlerin duguların ve konuşmaları önceden fark ederim ve sessizce yorum yapmadan izlemeye geçerim
Bana öz benligime ait olmayan istegimin dışında Duyguların düşüncelerin egomdan geldini bilirim sonra yargılama yapmadan sessizce gulerim
Aklımdan geçen geçmişle ve gelecekle alakalı bütün görüntüleri fark ettigim anda sessizce egoma güler tepki vermeden takip ederim ve görüntüler bir daha gelmemek üzere kaybolurlar
Beynimde beni konuşmasıyla ve geçmisteki gelecekteki görüntüleri göstererek beni rahatsız etmeye mutsuz etmeye çalışan anı yaşamama engel olan egonun farkındayım
Egom beni duy ben senin farkındayım seni takip ediyorum sana ve yaptıklarına sadece gülüyorum senin ben olmadıgını sende bende çok iyi biliyoruz sen ben deilsin ben benim ben Allahın nurundan üflenmiş olan özüm ben öz varlıgım ben öz benligim
Sevgili Egom Senin kafamın içinde sürekli beni rahatsız etmek için benim onaylamadıgım eskive yeni görüntüler gösterdigini biliyorum bundan sonra benim hiçbir iznim olmadan görüntü ve ses çıkarma yetkisini senden alıyorumartık benim kontrolume giriyorsun
Egomun artık derin bir sesssizlige büründügünü fark ediyorum
Egomun orada oldugunu biliyorum ve egomun gücünü yitirdigini fark ediyorum
Egomda benim yani öz varlıgımın farkında öz benligimin gücünün farkındaEgomu kontrol altına alıyorum
Vücudumdaki elektriklenmeyi enerji ve sirkülasyonunu hissedebiliyorum
Pozitif enerjimi tekrar bana Allah tarafından ilk verildigi hale getiriyorum enerjimı maximum dereceye yükseltiyorum onu kendi adıma ve etrafındakilerin hayrına kullanmayı seçiyorum
Ben sadece kendi özümü dinliyorum ve anda kalarak anı yaşıyorum ve anın tadını çıkarıyorum

Şu an farkındayım farkında olmayı seçiyorum
Benim için şimdi vardır
Ben şimdiki zamanda yaşıyorum şimdiki zamanda konuşuyorum
Ben anın farkındalıgını yaşıyorum
Şimdiki zamanın ve anın güzelliklerini yaşıyorum
Ben anı yaşayarak aydınlanma yolunu seçiyorum kendime hayata ve çevremdekilere farklı bir bakış açısıyla içinde saf sevgi mutluluk ve huzur olan bir açıyla bakıyorum
Ben mutlu olmanın sırrını çözüyorum ve anı yaşamayı seçiyorum
Ben mutlu olmanın sırrını çözüyorum ve her zaman anı yaşamayı seçiyorum

Baktıgım her şeyde gördügum her nesnede aslında özünde onunla bir oldugumun bilincindeyim bir agaca baktıgımda o ben olurum bende agaç olur özde biz aynı şeyleriz nedenini ve sonucu sorgulamadan kabul ederim gözümün gördügü ve görmedigi her sey için bu bilinci taşırım
Onu yaratan Allahın beni de yarattıgını bilirim ve sadece kabul ederim
Şu anı yaşarım ve kabul ederim gördügüm duydugum her şeyi kabul ederim teslim olurum yaratılış nedenimi bilirim ve teslim olurum

by ancasinan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com