Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düşünme, kuantum

Kuantum Düşünme Nedir?

Eski 08-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kuantum Düşünme Nedir?

Kuantum Düşünme Nedir?

Japon bilim adamları suyla yaptıkları bir deneyde belirli sonuçlara varmışlardırBir miktar suya küfür edilip molekülünün resmi çekilmişDaha sonra bir miktar suya seni seviyorum denilerek resmi çekilmiş bu uygulamayı klasik müzik dinletme,metal müzik dinletme daha bir çok şekilde devam ettirmişlerdirMerak edenler Masaru Emoto - Suyun Gizli Mesajı kitabını okuyabilirlerSonuçlarımı?

Düşünceler Suya bu şekilleri veriyorsa,sizce bize neler yapabilir?

Hastalığın düşünmek olduğunu daha önce anlatmıştımBu sorunu farkındalık sayesinde çözdükArtık düşüncelerin ne kadar önemli olduğunu ağzımızdan çıkan her sözcüğün birşeylere etki ettiğini anladınızMesela siz şu anda çok sıkıldım diyorsunuzradyo dalgaları gibi görünmeyen bir frekansta düşünce yola çıkıyor ve o civardaki diğer insanlara temsa ediyor onlardan başkalarına ve oradan tüm evrene

Farketmişsinizdir bazen ortama birisi girer ağzını bile açmaz ama neşeniz kaçarBazende birisi girer hiç konuşmadan neşeniz yerine gelir

Ağzınıdan çıkan her kelimeye dikkat etmeye geldikAğzınızdan çıkan her kelime evrene yani yaratıcıya kuant olarak yollanırBu kuant yaratıcıya ulaşana kadar bir sürü yere değer emilir başkalarına temas eder vs ve yolladığınız kuant yani isteğin yaratıcıya ulaşması gecikirBu gecikmenin sebebi yollanan o isteğinize daha sonra "olmadı" şeklinde olumsuz bir telkin yollamanızdırBu kuantı durdurur ve size olumsuz olanını geri gönderir

Basit düşünelim bir örnekleSiz diyorsunuzki benim param yokDurumum iyi değilBu bir kuanttır ve evrene gönderilirEvrende "paran yok" şeklinde bunu algılamaz"parayı istemediğini algılar" ve sana istediğini vermezAma sen durumum çok şükür iyi gelirim bana yetiyor derseniz para sıkıntısı çekmezsinizAma siz "ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" derseniz zengin olmanız için evren seferberliğe girer ve size bir kuant yolu sunarBu dilekleri "kuantum olumlama" kuralları çerçevesinde yollamamız gerekirBir yöntemi vardırYöntem basittir sadece pozitif cümle kurmakİlerde örnek olumlamalar koyacağım

3 cüyü seçtiğimizi varsayalım"ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" dedikKuant yolumuz hazırlandıBir dizi olasılıklar zinciriAma sizin herşeyi bu kuant yolunda olan bir adım olarak algılamanız ve hiçbirşekilde olumlamayı bozacak negatif bir düşünceye kapılmamanız gerekirFarkındalık size bu desteği verecektir

"ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" dedik ve hayatımıza devam ediyoruzEğer siz 2 gün sonra "param yok işte araba alamıyorum otobüslere mahkumuz" derseniz kuant kesilir ve ikinci söylediğiniz devreye girer ve paranız olmamaya devam edereğer olumsuz bir cümle kuramadan beklerseniz (süresi 1 aydır) 1 ay sonra kuantınız yaratıcıya ulaşır ve o size bir kuant yolu hazırlar (olaylar dizisi) ve isteğinizi çeşitli şekillerde vasıtalarla yerine getirir

Mesela siz bir iş başvurusunda bulunursunuz ve reddedilirsinizÜzülürseniz kuant bozulurO olayı "ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" demiştim demekki bu olay ilerde başıma gelecek daha güzel bir teklifin habercisi demelisinizDaha sonra çok alakasız gibi görünsede bir bakmışsınız bir tanıdığınız vasıtasıyla hiç ummadığınız bir yerde işe başladınız ve istediğinizi aldınız

Artık ağzınızdan çıkan her cümleye dikkat edinÇünkü her söylediğiniz gerçek oluyor

wishdropper

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com