Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Köşe Yazıları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
komedi, nevi

Bir Nevi Komedi...

Eski 06-08-2010   #1
delishhhh

Bir Nevi Komedi...

KOMEDİ filmleri gibi, hani adam karşıya ateş eder, ama havadan bir kuş düşer

()

Hedef ile sonuç birbirini tutmuyor

Onun için “Şimdi sıra komşularla sıfır soruna geldi” dedikleri zaman, ben en az bir komşu ile savaş çıkacağını anlamıştım

Keza Gazze’yi kurtarmaya gidenlerden sağ kalanların, canlarını zor kurtarmaları

“Kurtarıcı” olarak gönderilen kadın, kurtulduğuna çok sevinerek “Döndüğüme inanamıyorum Bir an için her şeyin bittiğini sandım yani” diyordu televizyonda

“Niye gitmiştiniz?

“Kurtarmaya

Hedef ile sonuç hiçbir zaman birbirine uymuyor

Zaten siz “AB’ye serbest dolaşım hakkı” beklerken, “Suriye’ye serbest dolaşım hakkına” kavuştunuz

Başbakan’ın Türkiye’deki Ermenileri kovmaya kalkmasının, “Ermenistan kapısı açılıyor”dan hemen sonraya denk gelmesi “Roman açılımı” derken Sulukule‘nin yerle bir edilmesi

“Şimdi sıra işçi kardeşlerimize geldi” denildiğinde işçilerin havuza atılması gibi

Ki “Şimdi de Anayasa’yı düzeltiyoruz” demesinden sonradır hukukçuların “Anayasal düzen yıkılıyor” çığlığı

Allah bilir ya, “açılım” ile siz PKK terörünün alt edileceğini sanmıştınız

Kim alt edildi?

TSK

Havadan bir kuş düştü

Terörle mücadele eden subaylar içeri atılıp, kuvvet ve ordu komutanları “rejimi yıkma suçlusu” sayılıp da TSK sindirilince, Başbakan geçen hafta kimlerle
yapıyordu açılımı:

Fatih Terim, Aziz Yıldırım, Ali Şen, Faruk Süren, Rıdvan Dilmen, Hakan Şükür

Hedef ile sonuç denk gelmiyor

“Türk milletini kurtarıyorum” derken, şimdi ister misiniz bir Afrika kabilesinden telgraf alsın Başbakan

“Yanlışlıkla bizi kurtardınız, saygılarımızın kabulünü
BEKİR COŞKUN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com