Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
jacqueline, pascarl, prensestim, zamanlar

Bir Zamanlar Prensestim - Jacqueline Pascarl

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kitap Hakkında

Korkunç bir çığlık bu; kafamı dolduruyor Beni panik dalgalarında boğuyor Bu umutsuzluk öyle boğucu ki, soluk alamıyorum Beni saran kolları hissediyorum ve bana söylenenleri duyuyorum Ama çığlık sürüyor Sarsılıp uyandırıldığımda ve çığlık atanın ben olduğumu anladığımda bile dehşet devam ediyor Bu bir kâbus: Benim kâbusum…”

Masallara benzeyen romantik bir rüyanın; hurafelerle, yalnızlıkla, dışlanmayla, ihanetle ve tacizle bir kâbusa dönüşeceğine inanabilir misiniz?

Jacqueline Pascarl; aşık olduğu prensin kollarında kraliyet ailesine girerken, tüm hayatının bir anda değişeceğini elbette tahmin ediyordu ama bu değişen hayatın ona böylesi bir acı ve ızdırap getireceğini düşünemezdi Görkemli saray yaşantısı, abartılı davetler, kendi varlıklarını kaybedip, bu şaşalı hayatın gölgesinde kalmış insanlar, mutluluğu ararken kendini çok yabancı bir dünyada bulan genç bir kadın…

Kitabın künyesi

· Neden Kitap
· Basım Tarihi : 08 - 2010
· ISBN : 9789752542280
· Etiket Fiyatı : 2000 TL

Kitap Ön Yüzü

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com