Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çaylak, fırtınası, ikbal, yorulmaz

Çaylak Fırtınası - İkbal Yorulmaz

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çaylak Fırtınası - İkbal Yorulmaz

Kitabın künyesi

Çaylak Fırtınası
İkbal Yorulmaz
Cinius Yayınları / Çağdaş Türk Yazarları Dizisi
Türkçe
146 s -- 2 Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm
ISBN : 9786051271118

Kitap hakkında

Ben yazarak boşalttım hayatın bana salgılattığı tüm irini Yazarak teşekkür, küfür, tefekkür ve şükürdü benimki Ne zamandır yazıyorum bilmiyorum bile, çünkü masa başına geçerek yazmadım hiç Satırlar rengiyle, sesiyle, dokusuyla geldi ve bana aceleyle, elime geçen ilk kağıda karalamaktan başka seçenek vermedi Benimki bir gün obur bir tırtılın yanlışlıkla bir reçel kavanozuna düşüp, kanatlanıp kavanozundan çıkmak için bir Çaylak Fırtınası gününü seçmesinin hikayesi Kelebek uçup yeni hikayelere gitti, bu kitaptaki kelimelerse kavanozda kalan pullarından dikildi Kim olduğumun egomdan başka kimse için bir önemi yok Kelebeğin geçmişi önemli değildir bizim için pulları güzeldir bir de uçarken bıraktığı hafif esinti tabii hissedebilene
(Tanıtım Bülteninden)

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com