Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Bilgisayar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sas, secure, tomorrow

Sas Secure Tomorrow Pc

Eski 09-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sas Secure Tomorrow Pc

Sas Secure Tomorrow Pc

Mükemmel organize olmuş bir terörist gurubu liderlerini yüksek güvenlikli bir hapishaneden kurtardı Şimdi SAS devreye giriyor O zaman da kimse durumun böyle kontrolden çıkmasını beklemiyordu Seçkin askeri gruba katılın ve onlara teröristlere karşı olan çatışmalarında yardım edin Kusursuz eğitim ve son seviye ekipmanlar size düşmana karşı avantaj kazandırıyor

· Ayaklanma tarafından ele geçirilmiş bir hapishane, Londra finansal merkezi, Grochland’ın buz çölleri veya bir yer altı nükleer reaktörü gibi bölgelerde görev alın

· İstediğiniz her an M4 tüfeğinizin saldırı modunu keskin nişancı moduna geçirin

· Kızılötesi görüş M84 sis bombası veya S10 gaz maskesi gibi standart SAS ekipmanlarını kullanın

· Sürpriz avantajını kullanarak ve sersemletme el bombalarıyla düşmanları etkisiz hale getirin ve esirlerin hayatların kurtarın

· WINDOWS 2000/VISTA/XP

· DIRECT X 9,0c veya daha yükseği (DVD ‘DE MEVCUTTUR)

· PENTIUM 4,2 GHZ İŞLEMCİ VEYA DENGİ

· 512 MB RAM (WINDOWS XP/VISTA İÇİN) 1024 MB RAM VINDOWS VISTA İÇİN

· GEFORCE 5700 veya RADEON 9700 128 MB GRAFIK KARTI

· 3 GB FREE HDD

· 4X DVD ROM + FARE+KLAVYE

· EAX 2,0 SAHİP DIRECTX 9,0 UYUMLU 16 BIT SES KARTI

· GENIS BANT INTERNET ERİŞİMİ VEYA LAN (Multıplayer oyun türü için)

· Ayrıca grafik kartınızın ve iletişim sisteminizin en son sürücü ve servis paketlerini yüklemeniz tavsiye edilir

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 02092012
4,98 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com