Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
görmek, zor

Görmek Bu Kadar Zor Mu?

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Görmek Bu Kadar Zor Mu?

Aşk!! Bence hayatın en açık yalanı

Nedir bu Aşk? Tanımlayabilen? Herkesin kendine göre bir açıklaması vardır elbet ama Gerçek nedir?

Eğer aşk kelimesine bir anlam biçtiyseniz peki sevgiye ne diyorsunuz o zaman Daha saf haline aşk daha kirli haline sevgi mi diyorsunuz bu duygunun

Aşk kısacası gerçekleri görmeme ve kabullenmeme sanatı

Bu tezimi kanıtlayacak onlarca binlerce örnek gösterebilirim Bu konuda çoğu zaman erkekler daha şıpsevdi bayanlar daha kör olurlar Forumu şöyle bir gezdimde çoğunluğun benim gibi düşünmemesine rağmen ben yinede bunları yazmak istedim

Bu dünyada anlamaya çalışılmayacak 2 şey var birisi bayanlar, diğeride aşk Çünkü ikisinede değer biçmek hata olur Erkelerin geyik konusu birçok davranış bayanlar için oldukça sıradan değilmidir Hepimiz okumuşuzdur sanırım İlgilenmezsin sevmiyon der, ilgilenirsin sıkıyorsun der diye İlgilenmek ve ilgilenmemk arasındaki dengeyi sağlayabilenler muvaffak olanlar oluyor o zaman

Peki aşık olmak nasıl oluyor Erkeler için mesela ilk görüşte aşk diye bir kelimenin varlığına inanmak ne kadar doğrudur Bu kavrama CİNSEL olarak bakılırsa erkeğin işine geleceği aşikardır Şunu çok açık söyleyebilirim hayatta yüzünü ilk kez gördüğü kişiye aşık olduğunu iddia eden ben dahil tüm erkekler YALAN SÖYLÜYODUR Bunun mantıklı tek ve tek bir açıklaması vardır oda Cinsel dürtüler İlk gördüğü kişinin aşık olduğuna inanan kızın aklındanda ben şüphe ederim açıkçası

Kızlar ve hemcinsim erkekler için geçerli tek kural hayat ne onlarla olur nede onlarsız O yüzden bırakın bu aşk meşk martavallarını size karşı saygı duyan, yalan söylemen birini bulduğunuzda kaçırmayın

Hindistanlı gibi davranmanın kimseye yararı yok

Tabiki şahsi düşüncem

Saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Görmek Bu Kadar Zor Mu?

Eski 08-24-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Görmek Bu Kadar Zor Mu?

paylasım için tşkr bu aralar ne kadar aşkı didikler ne kadar yorar olduk aşk sudur ask budur erkeklerde suç yok olmadı bayanlarda bence her iki cinste birbirine mahkum Yaradanımmm bunu böyle yaratmıs dogrusunu ondan iyi kimse bilmez öyle olsaydı herkezi aynı cinste yaratırdı yalansız dürüst iliski olduktan sonra kisi kendini bildikten sonra herkezin gönlüne göre verir askıda fazla zorlamaya gelmez bence aşk huzur olmalı iken biz karıstırıp huzursuz ediyoruz bence şunuda asla unutmamak lazım her insan bir olmadıoğına göre her bayanda bir degil burda bayanları yerme de var sarınım ön yarığıılı ve herkezi bir tutmak saçma bence
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com