Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anaokulu, demirel, isparta, merkez, süleyman

Süleyman Demirel Anaokulu Merkez İsparta

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Süleyman Demirel Anaokulu Merkez İsparta

Süleyman Demirel Anaokulu Hakkında - Süleyman Demirel Anaokulu Tanıtım - Süleyman Demirel Anaokulu Resimleri -Süleyman Demirel Anaokulu İletişim

Süleyman Demirel Anaokulu Isparta Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Süleyman Demirel Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Süleyman Demirel Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Süleyman Demirel Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: SÜLEYMAN DEMİREL ANAOKULU
Adresi: SÜLEYMAN DEMİREL EĞİTİM KOMPLEKSİ SÜLEYMAN DEMİRELANAOKULU ISPARTA
Telefon Numarası: 2462237119

Biz SD Anaokulu eğitimcileri öğrencilerimizi yetiştirirken küreselleşmenin öngörüldüğü bilgi akım ve üretimin yoğunlaştığı ileri teknoloji uygulamalarının giderek yaygınlaştığı toplumumuzdan bağımlı ezberci pasif öğrenen bireyler yerine demokratik çağdaş sosyal hukuk devletine saygılı bağımsız yaratıcı aktif öğrenen engellerle mücadele edebilen duyarlı akılcılık ve bilime önem veren kendisi ve dünya ile barışık dürüst iyi ahlaklı manevi değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmek istiyoruz
Eğitim öğretim alanının ilk basamağı olan okul öncesi eğitimin en güçlü temsilcileri öğrencilerimizin okul kavramıyla ilk tanıştıkları bu dönemde onların ilgi, kabiliyetleri doğrultusunda yönlendirilerek, hayata kazandırmak, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı Türk ve Atatürk çocuğu olduğunu uyandırmak bizim en önemli amacımızdır

Kaynak : webrehberibiz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com