Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, gülpınar, ilköğretim, izmir, muharrem, okulu, seferihisar

Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu Bilgileri Seferihisar İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu Bilgileri Seferihisar İzmir

Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu Hakkında - Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu Tanıtım - Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu Resimleri - Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu İletişim

Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz, Seferihisar Çolak İbrahimbey Mahallesin'de 1995-1996 Eğitim öğretim döneminde 18 derslik olarak açılmıştır Okul bünyesinde 1 BT Sınıfı, 1 Fen Bilgisi Laboratuarı, 1 Spor Odası, 1 Depo, 1 Öğretmenler Odası, 1 Rehber Öğretmen Odası, 1 Projeksiyon Odası, 1 Müdür Yardımcısı Odası, 1 de Müdür Odası mevcuttur

Öğretim şeklimiz, ilköğretim gündüzlü, tek öğrenim şeklindedir Yabancı dili İngilizce olarak eğitim öğretim yürütülür

Okulumuz açıldığı günden bu güne kadar geçen sürede çok büyük başarılara imza attı Birçok etkinliklerle adını duyurdu" Unutulmamalıdır ki! Okullar sadece öğrencilere değil tüm topluma hizmet vermelidir", Anlayışıyla tarihimize daha nice büyük başarılar ve çalışmalar yazdıracağımıza inanıyoruz Bunu da öğretmenlerimiz kendilerine rota olarak almışlardır

Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Seferihisar
Okulun Telefonu: 232 7435699
Okulun Faksı: 232 7434541
Okulun Adresi: ÇOLAKİBRAHİM BEY MAHMEKTEP CADNO:34
Okulun Web Adresi: İZMİR-SEFERİHİSAR (Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu)
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Muharrem Gülpınar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com