Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
antalya, havva, ilköğretim, manavusak, merkez, nacıye, okulu

Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu Okulu Hakkında - Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu Bilgileri

Tarihçemiz

Antalya merkez Aksu bucağı eşrafından Naciye ve Havva kardeşler atalarından kalan mirasla hacca gitmeyi düşünürler;
Yeğenleri olan emekli öğretmen Ali MANAVUŞAK halalarının sağlık durumlarının hacca gitmeye elverişli olmadığından bu para ile adlarına bir okul yaptırmaları daha uygun olacağını önerir
Bu durumu değerlendiren kardeşler okul yaptırmaya karar verirler Vilayete müracaat ederek gerekli parayı Milli Eğitim Müdürlüğünün adına yatırırlar
1969 yılında okul inşaatına başlanır 4 Ağustos 1969 tarihinde 1 Yönetici 5 Öğretmen 194 öğrenci ile eğitim öğretime başlamıştır
Halen 1 Müdür, 2 Müdür Yardımcısı, 28 Öğretmen, 1 Memur, 2 Hizmetli ve 600 Öğrencisiyle Eğitim Öğretime Devam Etmektedir

Misyonumuz-Vizyonumuz

MİSYONUMUZ
Eğitim kalitesini nicelik ve nitelik olarak en üst seviyeye çıkararak çağdaş uygarlığın,
yapıcı, yaratıcı ve seçkin bir ortağı olan, doğru iş yapan bireyleryetiştirilmesine,
böylece büyük Atatürk’ün gösterdiği “Çağdaş UygarlıkSeviyesinin Üzerine Çıkmak”
hedefine öncülük etmekÇağdaş yönetim tekniklerini kullanarak hatasız, sürekli,
daha iyi ve daha güzel hizmet sunmak suretiyle çalışanların ve hizmet alanların memnuniyetini sağlamaktır

İLKELERİMİZ

Ø Birbirimize saygılı, ahlaklı ve sorumlu bir biçimde davranır
Ø Daima tutarlı, duyarlı ve tarafsız davranırız
Ø İnsanları yönetmek değil, insanlarla yönetmeyi benimseriz
Ø Başarılı çalışma ortamının önemini biliriz
Ø Dürüst eleştiri yaparız, eleştiriye açık ve hatalarımızı kabul ederiz
Ø Her çalışana eşit fırsat hakkı ve söz hakkı veririz
Ø Başarının takım çalışması ile elde edileceğine inanırız
Ø Kurumumuzun gelişmesi için gerekli özveriyi gösteririz
Ø Doğruluk, saygınlık ve güvenirliği mutluluğun anahtarı sayarız
Ø İnsanlara saygı duyar, değer verir ve onları destekleriz
Ø Nemelazımcılık ve şikayet etme yerine çözüm üretiriz
Ø Mutluluğun ve güler yüzlülüğün satılmadığını biliriz
Ø Hoş geldiniz der Hoşça Kalı bekler, Lütfen Kelimesini kullanırız

Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Nacıye Havva Manavusak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: NACIYE HAVVA MANAVUSAK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: NHMANAVUŞAK İOOCUMHURİYET MAHALLESİ GAZİ BULVARİ
ALTI MAH/ANTALYA

Telefon Numarası: 2423453652

Faks Numarası: 2423348204

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:Naciye Havva Manavuşak İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com