Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Bebek & Çocuk

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bebeğim, gel

Gel Artık Bebeğim...

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gel Artık Bebeğim...

Gel artık bebeğim
Bazı anlar vardır hayatta; endişeyle mutluluğun birbirine karıştığı, siyahla beyazın birbirine teğet geçtiği Bazen düne takılır, bazen yarına odaklanır ve bugünü kaçırırız Bazen hayatı kovalarken buluruz kendimizi, bazen de hayat tarafından sobelenirken Hep bir telaş, hep bir karmaşa, hep bir koşturmaca Oysa ne kadar basittir yaşamak! Belirsizlik mi, yoksa belirginlik mi bizi rahatsız eden, ah bir karar verebilsekâ?¦

Bir yazımda ilkbaharı anlatmıştım sana; tomurcukların filizlendiği, yeşilin coştuğu, güneşin sıcaklığını ve ılık rüzgarı teninde hissettiğin mevsim Ve ilkbaharda tanışacağımızı söylemiştim sana; doğanın uyandığı, bedenin ve ruhun tazelendiği, bahar çiçeklerinin açtığı o güzel nisan ayında İçimden bir ses 1 Nisan da doğacağını söylüyor, her nedenseâ?¦ Oysa bir kız bebek için geciktin (annelerimizin deyişine göre) bile! Anlaşılan içerde rahatın yerinde Yoksa henüz ismine karar veremedik diye mi, gelişini bu kadar erteledin ya da babanın senin için seçtiği ismi o kadar beğendin ki, daha anne karnındayken â??Nazâ? yapmaya başladın bile!

Neredeyse cinsiyetini öğrendiğimiz günden beri sana isim düşünüyoruz Listede neler yok ki; Lal, Ela, Naz, Selin, Deniz, Derin, Melis, Deren, Beliz, Duru, Nisan, Ayşe Naz, Defne, Nil, Damla, Almiraâ?¦ Aslında daha liste uzun, ama bunlar en çok konuşulanlar Kura çektik, internet sitesinde bir anket bile yaptık Arkadaş ve aile sohbetlerimizde hep tartışma konusu oldu Sonuç mu? Baban ısrarla Naz diyor, ben Derin Ve biz hala karar vermiş değiliz! Sanırım doğduğun an, gözlerindeki ışık ve yüzündeki tebessüm, sana yakışan ismi dudaklarımızdan döküverecekâ?¦

Gel artık bebeğim, bak baban heyecanla seni bekliyor Sadece baban değil, sayende herkes dokuz doğuruyor İçimde olmana alıştığımı söylemiştim ya sana, anlaşılan sen doğmadan bu duygudan kurtulamayacağım O nedenle ben de artık gelişini dört gözle bekliyorum bebeğim

Belki bu sana anne karnındaki son yazım Korkma bu dünyadan olur mu? Bazen; gece birden iner, yol uzar, yalnızlık koyulaşırâ?¦ Hayatın seni acıttığı sivri anlarda, dünyaya gelmekten asla pişman olma ve var gücünle sımsıkı asıl hayata

Kaynak: Bebek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com